Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Spune primul cuvant care iti vine in minte
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Beki , nickul tău mă face să mă gândesc la o fetiţă micuţă şi drăguţă, care este alintată şi iubită de toată lumea .De asemenea m-a dus cu gândul şi la numele de Rebeca . Presupun că de la el provine, nu ? ^^

zbye ^.^
Of: Beki- Pai chiar nu stiu cartea dar o sa ma interesez, nicknameul este ales din pronuntarea numelui meu in tura. Si mi-a placut cum suna pur si simplu plus mi se pare mai diferit decat pur si simplu Lorena.

On: Khonsu imi da senzatie de un personaj gen vrajitor nu stiu sigur , mai m-am gandit la numele de Kohaku nu stiu de ce dar asa mi-a trecut prin minte , inseamna ceva? Sau pur si simplu e un nick?
E destul de frumos nickul da asa o tenta de misterSmile
Scumpa Lorraine, se pare ca numele tau are o tangenta uluitoare cu (,) cartile. Mie imi aminteste de La Lorraine, un personaj din "Misterele Parisului" de Eugene Sue.
Reveuse
Reveuse ma face sa ma gandesc la cuvantul "Reverse" din engleza care inseamna "invers/a inversa"
care ma face sa cred ca poti sa-ti schimbi personalitatea foarte repede,sa fii fericita si dupa 2 secunde sa mori de nervi :3
Katutza ... cum zice si Light .. ma face sa ma gandesc la o pisicuta mici si scumpa .. [ :X ] .. sau un animal [ 39 ] .. da care sa fie tot mic si scump .. poate un .. ursulet O.o .. ai ca nu mai is intreaga la minte :]] .. altceva nu stiu ce imi da impresia.. tot la ceva mic si scump ma gandes ^_^ .. sau poate ceva dulcee .. =]] .. neamy .. la naiba ca mi`am facut poftaa :]] ..
Rozzy
Pai nick-ul tau ma face sa ma gandesc la roz.Da,la roz O.o
Si semnele alea ma fac sa ma gandesc ca adori muzica.Cam atat,is cam somnoroasa asa ca imi cer scuze pentru eventualele greseli de tastare
Kakutza...cuvantul acesta ma face sa ma gandesc la oameni pierduti...stiu ca nu are nici o logica dar la asta ma gandesc...Poate ca am vazut un film cu oameni pierduti si numele personajului principal semana cu nikul tau...si nu stiu de ce mi te imaginez ca persoana exact ca acea fata...
Bine deja delirez =_=''...ce face oboseala din om:21)
akadella

Pai . . . nick`ul ma duce cu gandul la . . . Acadele ! La o acadea frumoasa si colorata si duulce . Srry , am mancat prea multe acadele la scoala . Si eu si colegii mei : ]] Deci primul cuvant care imi vine in mine este : Acadea .
Ash
Pai nick-ul ma face sa ma gandesc la cuvantul in engleza "ash" care inseamna cenusa 22.Da,la cenusa ma gandesc cand iti vad nick-ul.22
Katutza

Cuvantul e katalina, nu stiu de ce, e primul cuvant in mintea mea. Asa o mai alintam eu pe sormea cand eram mica71 Poate de acea.
Dar voi3? La nick-ul meu.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34