Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Spune primul cuvant care iti vine in minte
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Live And Die For Metal
Well well ... Ma duce cu gandul la un cutit , sincera sa fiu . Mai exact la lama cutitului . Ma duce cu gandul la o persoana nice , kind and sweet , but care poate sa te injunghie pe la spate daca o calci pe coada . Even I don't think you're that kind of person , your nick makes me think at something like that 21 . Daca il mai citesc o data , cuvantul " die " imi sare in ochi , and I think that you know la ce ma duce cu gandul 65 .
Oricum , it's a nice nickname ^___^ .
Elusive wolf

Nickul tau ma duce cu gandul la un lup mare, cenusiu, care sta ascuns, pandindu-si prada...Si nu stiu de ce , dar ma face sa ma gandesc mai ales la o lupoaica, care vaneaza pentru a-si putea hrani puii 39 ...
Sincer, mi-a atras de multe ori atentia ....si imi place :X
Fantasy Eyes --> Nick`ul tau, cred ca este clar ca ma duce cu gandul la niste ochi nu? Niste ochii mari, frumosi si stralucitori...Mov...Da Ochi mari si mov, in care sa vrei sa te uiti ore in sir si sa nu te plictisesti de ei. Si fiindca am zis de ochi mari si violet...hmmm ma trazneste putin si numele Elizabeth Taylor 39
[spam & off topic] Puiuţ, era o părere.Şi niiiiiimeni nu-mi poate schimba părerea.Eu aşa cred. Am uitat să zis „rasfăţat”, dar ehhhhh ... În fine, dacă ar probleme, „call me”. [/spam & off topic]

[Superpost, no spam, no off topic, just ON TOPIC !!!!] A'Svear
Mă duce cu gândul la o corabie.Nu ştiu de ce.Mă gândesc la mare, la un căpitan mai bine zis.Un căpitan, cu barbă, şi crunt.Un bun patriot, un pirat mai bine zis.Un pirat îmbrăcat în albastru, unul de vreo 30 de ani, din fericire, cu 2 ochi şi cu 2 picioare, fără papagal pe umăr.Un om devotat, care fură pentru africanii negri din Africaaaa.Ciudate gânduri mai am. [/Superpost, no spam, no off topic, just ON TOPIC !!!!]
E usor sa spun, primul cuvant care imi vine in minte este ... este ... *tobe* Missy , pam pam pam pam .
Rx ~

Ei bine, când văd acest nick name mă gândesc [ e logic, cred ] la numele de : Roxana , şi mai degrabă chiar la Rox ( <3 ) dar presupun că nu este cazul. Văd prin el multă energie, chiar poţi vedea printr-un nick ? : )) mda, orice e posibil dacă îţi pui imaginaţia la încercare. Ideea este că este un nick ce te coboară cu picioarele pe pământ, mie aşa mi se pare. I se potriveşte unei persoane cu caracter puternic, foarte realistă , energică ( cu mult zel ) care ştie să profite de viaţă, de oportunităţi. Se ridică atunci când este doborâtă, şi deşi există greşeli şi decepţii, nu le recunoaşte. Cred că se potriveşte , cu acest nick, şi un caracter răutăcios.
Hei, mie aÅŸa mi se pare. : )
Teh

pe mine mă duce cu gândul la un robot performant. Teh venind de la prescurtarea Tehnology. Sau...mă mai duce cu gândul la o tehnologie de ultimă generaţie. Mă mai duce cu gândul şi la fingerboardurile alea pe care scrie: Tech Deck. cam atât bănuiesc 39
Live And Die For Metal

Foarte simplu.Adori metalul , traiesti pentru acest gen de muzica.Si eu ascult Metal si te apreciez ca iti place foarte mult.
Yusei

Oky...E un nick interesant si ma duce cu gandul la multe...In primul rand ma cam duce cu gandul la un cutit si prin urmare la un ucigas in serie...Habar nu am de ce. SI un alt lucru la care m`as gandi cand iti citesc nick`ul..let`s see a da..un copac...un copac mare cu frunze moooov 43 si foarte frumos si mandru parca...un copac mai exotic in orice caz.
Well, fufu mereu cand m-am uitat la nickul tau mereu am vazut Silver in loc de Svear 24). En fin, ma mai duce cu gandul la .. hm o fortareata sau la un oras mistic 8 ceva in Rai pe acolo 24 stii tu, barlogul ingerilor si a lui Dumnezeu :-b acolo unde-si fac de cap 15. 24
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34