Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Spune primul cuvant care iti vine in minte
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Hanako

Nickul tău mă duce cu gândul la profu ăla din Honey and Clover. Parcă aşa îl chema şi pe el. En fin, n-am cea mai bună memorie din lume. Oricum, nickul tău mă face să întreb : Eşti fată sau băiat? Dar după avatar presupun că eşti fată -.-
Me†al

Chiar imi place cum suna.Cand iti citesc nick-ul ma gandesc la un nume foarte puternic,ceva de genul.La un nume de baiat foarte misterios si foarte nepasator dar nu numai.Imi place ca este simplu si la obiect,iar "t" acela imi place tare mult.Cred ca acela face tot nick-ul perfect.Deci chiar imi place:X.
My turn 15.
o.O crazy^converse O.o

Sa vedem. Incepand cu numele, crazy converse, mi se pare ceva intradevar "crazy" 43. Cum poate fi o incaltaminte crazy? Imi place ideea oricum 15. Ma gandesc ca nu esti o persoana la locul tau cu un asemnea nik name 15. Puncte in plus ptr asta ^^. Oricum numele de "converse" imi aduce aminte ca maine tre sa merg la cumparaturi 40. Si fetele acelea "o.O" imi aduc aminte de un coelg de clasa. El le foloseste in exces 43.

Ce o fi la mn? :-S [parca imi e si frica21]
Crăci C: - Pe mine nickname-ul tău mă duce cu gândul la nişte 'craci' de muiere 4 .Acel "C:" pare gras şi deci, nişte picioare de madam dinaia româncă, cu aere de mare franţuzoaică -1925.
Ayuka

Hmmm....nickname-ul tau ma duce cu gandul la o veche prietena de a mea careia ii spuneam Ayuka.... si la un personaj principal dintr-un fic de`al meu....la care bineinteles ca am renuntat22

Next: ~Rin~
4 Enjoy3
~Rin~ ...nickul tau mă face să mă gândesc la animeul Inuyasha . AColo este o fetiţa care se numeşte aşa , şi din prima m-am gândit la ea 71 . Dar bineînţeles că m-a făcut să mă gândesc şi la pietrele de Rhin 4 , care se folosesc la bijuterii .
Erm,da ma gandesc... la... Thot? o.o Si asta probabil din cauza tOh-ului.Iar X-ul ala il face mai special este un X Thot,e mai tare decat Thot deci gata.Oh si chiar am incercat sa-ti pronunt nick-ul,nici o sansa,prea multe consoane p-acolo 21
Myu~ai... pe moment am stat sa ma holbez mai mult..dar dupa mia venit in minte o fetita dragalasaaa...pe care ai zmotocio toata ziua:X... nick-ul tau ma duce cu gandul la chestile cu adevarat dragalase, pufoase, simpatice si imi mai vine in minte un lucru cand ma uit la nick-ul tau : Protect the Fluff!!! nush dar aasa imi vine
Elina...cand iti citesc nick-ul ma gandesc la zana aceea Barbie pe nume Elina(cred ca asa era, sigur asa era, fiindca atunci cand eram mica, eram moarta dupa aceea zana dragalasa[atunci mi se parea dragalasa, acum e doar o Barbie pt. copii]). Deci, dupa ce mi-am spus povestea cu Barbie, nick-ul tau ma face sa ma gandesc la chestiile fabulouse, magice, fermecate and stuff like that^^.
Nickul tău mă face să mă gândesc la o tipă dintr-un basm, că deh, ce poate însemna decât "Senusăreasa" ? ->sună aşa de sâsâit... Ori la fostul tău nickname, Gaga 39 I dunoo what I can say ... Atât.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34