Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
N-am facut nimic. 21 Dar na, stii cum e acolo. Esti si chelnerita si barmanita in acelasi timp. Te ocupi si de sala si de terasa. Esti singura pe tura, alea alea. Mai vin Fane si Eve sa stea cu ochii pe mine pana ma invat though.

Cat despre lucru. Lucrez 2 zile si 2 le am libere. Maine incep, vineri, din nou, lucrez, weekend-ul il am liber si tot asa.
I see. Te tin la curent.
[Posturi unite]
Ce fiinta proasta sunt. >_<
M-am furisat cu succes in curte sa achizitionez o tigara, fara sa ma prinda nimeni.
Am aprins-o invers, adica fumam filtrul.
Si cand am rupt filtrul sa o fumez fara, am ramas cu gura plina de firicele de tutun.

Crazy-monkey-emoticon-081
Ouch 17
There is literally one day left si inca nu s-a comunicat exact cladirea in care se da examenul. Nu pot sa cred. Hello, Romania 24
Well good luck with your exam. I know that you will take it with a great A++ so don't worry.
LUUUU, MULT SUCCESSSSS!!!! 21

eu. eu. eu sala 401 etajul 4. Aye, simt ca nu mai stiu nimic, but deh. Fie ce o fi!
Multa bafta si tie Sushi. hug
Sa iei o nota cat mai mare 4
Mersi! Eu chiar ca nu stiu nimic, nu ca simt 24) s-a afisat si la noi amfiteatrul in care sunt repartizata. Si curand o luam sper Cluuuj *sigh* am un stres in mineee. Dar si ce fain va fi cand terminam cu tot.

SUCCES SUSHIIIII MY DEAAAR pupic !!!!! Go kick some med school ass si sigur ti le reamintesti pe toate pe moment pupic memoria de lunga durata se activeaza in conditii de stres, take that from my psych book 21

Ahaha, m-a intrebat un vecin in gluma daca merg la psihologie ca sa devin psihopata. Haha, no need for studies for that, my dear, absolutely no need.
That was so funny 21
4 zile Crazy-monkey-emoticon-001Crazy-monkey-emoticon-175 !! Ra-ta-tatara-ra-tatara. But I will miss my baby soooo bad Crazy-monkey-emoticon-206Crazy-monkey-emoticon-029

7 August sunt in Bucuresti oameni buni, ia sa dau anunt de meeting 4