Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ain`t nobody around.
Only ghosts...
Cum asa? Sunteti voi.
As I had just said only ghosts 21
AaaaA... toate din jur mi-s cu fundu-n sus. Prietena care am crezut ca va frange inima amicului cu care i-am facut cunostinta mai demult sta acum si sufera de dorul lui. Iau antibiotice si nu le termin pana la ziua mea, deci n-o sa beau. As vrea sa ma intorc in Bucuresti, dar nu prea. Iarna se instaleaza prea repede, totusi inca-s tantari, chiar si pe frigul asta.

Cand naibet s-a mai dus o vara din viata mea? Cu toate ca imbatranesc, uneori inca mi se cere buletinul cand imi cumpar tigari. Si cu toate astea, sunt zile in care oamenii noi pe care-i cunosc imi dau cu 2-3 ani mai mult.

Si inca am ramas o persoana prea sincera pentru binele meu. Dar, in acelasi timp, asta e ok; viata e prea scurta sa te ascunzi mereu si sa eviti sa dai *metaforic* prea multe din casa. De aici rezulta o concluzie a maturitatii, cine nu ma mai suporta dincolo de misterul pe care la inceput se prea poate sa-l fi afisat, atunci se va exclude singur din viata mea. Gunoiul se da singur afara din casa, which is nice.

Traiasca sinceritatea! Crazy-monkey-emoticon-036
Woooow asta e...woooow
Mai e cineva imprejur pentru Llama Drama roasting session?  Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136
Not me! Ima fucking zen right now Crazy-monkey-emoticon-136 !
Hey, uite ce am gasit. Mi se pare genial cum a reusit sa dubleze opening-ul de la AOT!  Crazy-monkey-emoticon-084



Crazy-monkey-emoticon-136  cine are bere cu tequila? eu am bere cu tequila. beau doar chestii de muieri in ultima vreme...