Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
I have actually inspired someone woah o.o this is such a rewarding feeling ohmygosh.
Uuuuuu congratulation
Ieri am bagat un plans de la prea mult stres... Azi.. sunt calma de zici ca nu am admiterea in 10 zile, nuuu, delooooc. MULT PREA CALMA. f**k.

Crazy-monkey-emoticon-081

Ah, ah, succes la toata lumea cu ultimele examene.. si admitere..si ce naiba o fi.

GOSH. VREAU VACANTA. SPER SA NU O DAU IN BARA LA ADMITERE!!!
Well, am terminat oficial primul an de facultate. 3 restante. 1 pe primul semestru, 2 pe asta. Pf, ma omoara ai mei. Mi-e mai tare de banii pe care tre sa-i platesc la anul pe restantele astea. T_T Oh well, shit happens. Back to packing. I hate packing.

Bafta, Sushi!
Ma simt awesome ca am idei geniale de amv
Simpluleee, ficul tau e original sau e inspirat din Vampiriul Vittorio de Anne Rice? (dupa nume m-am gandit poate) Ca sa stiu daca il las acolo sau il mut la "fan fiction". Nu de alta dar mi-e lene sa editez postari si sa astept sa raspunzi, de aia scriu aici 24
E original. Doar numele l-am luat de acolo ca neaah nu imi veneau alte nume italienesti in minte. Dar e original de asta te asigur 21
^Asaaa bun bun, thx XD

Secret Series makes me both excited and slightly sad because those secrets though...
Uuuuuuuuuuu secreets
No happy stuff, not so far 21 Nu ca m-as fi asteptat la happy stuff.