Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Atestatul e total diferit de examenele alea. E doar o prezentare. E ceva in genul licentei din facultate ca sa ma exprim mai normal
Ana, yes yes, exact asta inseamna ^^ adica iei o bucata de Iphigenie auf Tauris care e piesa traditionala de la Goethe si o bucata de Woyzeck care e piesa moderna de la Buchner si le compari cu caracteristici si exemple 4 dpdv al formei, limbii, personajelor etc. Acum nu stiu cum a fost pt altii, dar pt mine a fost best case scenario si mi s-a parut tare simplu la punctul asta xD

Inteleeeg, Simplule.

Euuuuu ii intampin pe voievozi cu trei ore de somn la activ, yay!
Uuuuuu voievozi
I am sosososososososo upset I want to break something. WHY THE HECK nu se formuleaza in lumea asta cerintele clare? AHHH. I really need to break something.
Ce subiecte de rahat v-au dat la istorie, ofc, evul mediu, nu e ca si cum ar fi durat ~ 1 mileniu.
EXACT. Dar la mine nu asta a fost problema, ci o chichita la subiectul I. Asemanarea dintre doua actiuni politice interne din primul deceniu al statului roman modern. Pentru mine statul roman modern incepe cu Marea Unire but apparently e Unirea Principatelor, desi intregul capitol e numit "statul roman modern". Fml ._. Jur ca e cel mai frustrant lucru din lume sa inveti o tona, sa stii sa rezolvi cerinta si sa o intelegi gresit.
Te cred, te inteleg... Well, macar a trecut ce-i mai greu. You're almost done.

N., ghici ce am gasit in timp ce faceam curatenie prin camera!! Albumul cu Naruto dintr-a 7-a, de colectionam stickere de la Chipicao. Eram topite. 21 (sper ca ma aude)
Ioi, amazing! 24) Eu nu-l mai am pe-al meu, nu stiu ce s-a ales de el. In schimb, de cateva zile ma tot uit la albumele de sfarsit de a 8-a si a 12-a. O dat nostalgia-n mine.

Apropos, ai vrea sa ne vedem candva dupa 15 luna asta? 4
Of course.

Am mai gasit si desene, poezioare, etc. de le faceam cu voi 21 dintr-a 7-a sau a 8-a. Si desene super vechi cu Naruto si Slayers si etc. A da, si desenul de mi l-ai dat tu cu o zana bruneta.
Ba chiar am si o banda desenata despre noi, tot dintr-a 8-a... Aparem toti acolo 21 Pe tine te-am facut Sailor KoRn (lol?), ce imaginatie aveam.
Ce vremuri faine. 105 Si eu mai am desenul pe care mi l-ai dat, cel cu geisha cu pisica-n brate si trandafiri pe fundal. xD