Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
3saptamani pan la admiere

n-am facut la bio azi nimic.
si nici nu fac
maine pap pizza... si adios amigos cu pierdutul timpului de sambata. Grrrrr
Bafta cu admiterea Smile
^sushiiii, bio scrie pe tine, TREEECI! No more excuseees *pats her*

Daaaw nothing relaxes you more than a teacher who's more relaxed than you are. Cat o ador pe profa de germana de medi!
Sushi daca treci jur ca iti iau o galetusa plina cu Nutella. Gambatte
In sfarsit am terminat cu impachetatul... Cu o parte din impachetat, trebuie sa-mi aduc pe 5 inca vreo cateva valize ca sa pot cara tot acasa. Damn, can't wait to head home! <3

Sper sa nu am maine probleme pe autocar si sa ma lase soferul sa urc cu soarecul in masina. Data trecuta m-a pus sa-l las la bagaje. -.-
Ai un soarec? :o Ce marfa
Da, am un soarec. 4
Ahm, Agrona, te invidiez, dar m???? bucur pentru tine, you better enjoy your time cat esti acasa! Si succes cu soricelul! C:

Fara scuze de maine, Lu, deja simt stresul prin sange! 21 SI SE APROPIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! In alte cuvinte, am mancat pizza, a fost divina, dar si mi-am consumat like 90% din energie sarbatorind cu prietena mea. Ma dor picoarele, si mi somnn..

Azi nu mai beau cafea, tra sa dorm si eu ca oamenii normali! DE MAINE, BIO, CHIMIE, NU MAI SCAPATI DE MINE!!!!
Aww, so sweet of you, Simplulet!
Glad you had fun <3 also, gandeste pozitiv: mai ai trei saptamani, nu MAI PUTIN DE TREI ZILE x_x
Behold le soarec. 4

[Imagine: 10390490_682957425085792_2704699417522708534_n.jpg]