Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
^Si eu si eu! NU MAI VREAU PLOAIE.
On the other hand, tocmai am vazut un film horror chiar bun. Si ma asteapta un SK de toata frumusetea ._.
The Conjuring. It's quite nice. Wai, care-i faza cu doliul? o.o

I am overly excited by my dream-university. Way too excited. Atat de excited ca nici nu ma pot apuca de tema la germana. Dar macar am primit in sfarsit informatiiiiiii <3 *jumps around happy*
Stiuuuu ;_; Adica, it was obvious he was gonna die, dar tot m-am bosumflat ._. Cat despre film, chiar mi-a placut, mereu sunt fascinata de filme mai mult sau mai putin inspirate din realitate.
Hehe, New York University Abu Dhabi xD It's my dream place to be in a year. Da' sa vedeeeeem, numarul restrans de candidati care intra anual este singurul lucru descurajator.
Mersi mersi! ^^ Da-de-i cu noroc. Ma apuc de CV si eseuri cat de curand, sa mai mi se potoleasca putin entuziasmul acum 4
And if I could just stop procrastinatiiing. Da de ceva vreme incoace zboara timpu pe langa mine si eu nu fac nimic *sigh*
Keep in mind that a good CV should never be longer than 2 pages 3. Trust me, I know these things, I've doing them for ever.
Lalalaaaa! <3 <3 <3