Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
GOOD LUCK GUYS! T_T
Eu nu beau cafea, Sushiiii ._. Sunt o pasare de noapte fara cafea. Sa vedem cum functioneaza asta. Nu m-am tinut de plan deloc si I'm trying not to get in the "I'm useless"-mood ca se duce totul de rapa. Trei Stroemungen la germana azi si trei opere la romana? Hai ca parca nu suna chiar asa imposibil. Momentan.
You'd better be a Virgo, Reno.

N., stai linistita. I feel you. Surprisingly, human brain is magical! And you will pass, at least!
Hmmmnm 39
De trecut, trec, picioarele sa mi le bag, nu asta e problema. Problema e ca vreau sa iau macar 8 sau 9 daca vreau sa ma gandesc macar la a trece la buget de la anul. Ideea e ca in sesiunea de restante/ mariri nu pot merge si la examenul asta pentru o nota mai frumusica pentru ca mai am deja o marire de dat si doua restante. Yolo! \m/
f**k PLANS. C: AW. m???? petrec cu sarmale!

HALLELUIAH!


bun. n-am somn. ????i nici chef de ??????v????????at. ah. but, but, but, but, but.

f**k.


AGRONA!!!!! HAI C???? PO????I, HAI C???? PO????I, HAI C???? PO????I, HAI C???? PO????IIII!
*wishes you good luck*


EDIT. SYYY, DIACRITICILE VIETIIIIII!!!! *kills you*

8C
mi lene s??? corectez. deci, HAI CA POTI AGRONAAAAAA!!! si ziceam ca n-am chef de somn si nici de invatat.

hate you, sy! Heart
Deci nu imi vine sa cred ca am dormit doar patru ore azi. Jesus am si eu vacanta si dorm patru ore in loc de 44. Asa ceva e imposibil =.=
Stiu ca pot. Ma voi descurca, I am amazing after all. Thank you Sushi, dear! *hugs her* Mult succes si tie.

Reno, dormi cat poti acum cat ai cum/ cand. Cand vei deveni student vei dormi in jur de 6-7 ore pe saptamana. 21
Ouch 17 cat de naspa
Mult spor, Agronaaa *hugs her*

Ok so, APPOINTMENT DONE. Acum abia astept sa vina ziua de 9 iulie sa merg la interviu, voi fi dat si probele, voi fi primit si rezultatele pana atunci, ahhhhhhh, ce frumooooooooos.
Imi este groaza de Moromete si il tot evit but I think it's time. Gat cu Romantik si il infrunt ._.
Agrona, your phrase from ,,In acest moment", because I couldn't make off-topic there.

Citat:Focoaso, tell me who broke your heart so I can break his face.

Aww, N., stai linistita. Pentru oamenii rationali, suferinta in dragoste e mai repede un moft masochist* care sa-i scoata din rutina. I think I'm already better than I wish to. 21 And it's not his fault at all, I think.
Thank you for caring! > : D <

Cat mai stai in Cluj? And good luck!


(*couldn't find a better term)