Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
@Vanilla Moon nu renunta sa citesti Povestea lui Harap-Alb Continua Smile
nu renun????. Astept sa apara numarul din aprilie si fac maraton cu ultimele 3. Le-am pastrat pana acum.
Eu nu am putut sa continui HAC dupa #5. Am cumparat din respect pentru initiativa primele numere, dar patriotismul mi-a murit repede.
Stiu ca suna pretentios, dar cand citesti in paralel chestii precum Saga, de exemplu, nu mai "intra" ceva atat de mediocru (sa nu zic slab).
Am foarte putin timp pt comics, prefer sa mi-l pastrez pt serii care merita.
Bine, regret putin ca nu am urmarit in continuare seria sa vad cum evolueaza situatia...

Btw, am auzit ca ar fi si alte serii romanesti (alb-negru) decente. A citit careva ceva?


#prietenulmeusejoacahearthstonesimaplictisesc
I see people are talking about comics. Ceva recomandari aveti? Nu mai stiu ce sa citesc...

Mi-a trimis o prietena ieri Rat Queens si pare destul de awesome, dar pana in weekend voi ramane fara chestii de citit, therefore I need moooaaar!
cei care au creat HAC vor lansa si Tinerete fara batranete in varianta Comic SciFi. Abia astept. Povestea a evoluat frumos, eu cumpar si pentru a sustine piata de comics de la noi. 4
V???? invit cu drag la un concurs pe care l-am organizat cu sprijinul editurii Epica.

@Agrona - mie mi-a placut tare mult seria All New X-Men (but then again, X-men are my babies, as citi orice storyline cu ei ^^; ). Oricum, recomand.

Also holy crap, I missed this place.
Rat Queens and All New X-Men, noted.
Eu am terminat recent seria iZombie si mi-am downloadat comics-urile. Am inteles ca sunt destul de diferite. I`m hoping it`s gonna be good.
Cititi Exiles daca tot va plac comics-urile X-Men.

De asemenea, cred ca-mi fac un site cu recenzii anime. Incep sa se adune.
Bantuie fantomele pe aici...