Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Am zis aproape 20 referindu-ma la mine. Eu la 19 ani m-am tirat si sincer sper sa merg acolo doar in vacante de acum incolo. 21
Hmmmmmmmm 39
Dupa ce stii pe de rost parcurile Zavoi si Mircea si mallul si toate localurile (iar cele noi sunt doar o prelungire a celor vechi) si dupa ce ca nu se intampla mai nimic, decat un concert din an in pasti si zilele orasului/judetului - adica un drum lung plin cu mici si bere si tiribombe... yeah, it becomes boring after a while. 21
Eu cred ca ma voi muta in Timisoara
No fain. De ce?

P.S. mersi DreamGirl de comentariu, voi raspunde indata ce imi va trece lenea sa imi mai revizuiesc vreo poezie si sa o pun. Acum nu stiu ce mi-a venit sa caut picturi pe internet cu Leda si lebada and it became addicting 21 in loc sa invat pentru ultimul examen!!
Ce imaginatie au oamenii!
Tehehe, cu multa placere.

Eu una respir adanc si ma bucur ca pot. Putina istorie ca sa-mi spal pacatele acum. And by sins I mean doing absolutely nothing today ._. Ma bucur asa mult ca vine mama maineee. Stiu ca vine ca sa ma asculte, dar eu tot planuiesc sa o duc la The Fault in Our Stars saptamana asta.
Acel moment awesome cand din intamplare intalnesti tipa cu care toata lumea te confunda prin oras, dar mai ales cand merg la munca la mama (E o tipa pe nume Andra care, well, well, cam semanam la infatisare si se pare ca si mamele noastre sunt colege...)

WELL. SI AM INTALNIT-O DIN GRESEALA PE TUMBLR!!! SI EVEN MORE, SHE S AN OTAKU, OMFG. OMFG. OMFG.

JUST.

*Q*
Your long lost twin.
Vreau in Timisoara pentru ca e frumos acolo
YEP, YEP, MY TWIN! *tears up of joy*

and... Simplulet, hai la Tim C: -zice tipa care abia din toamna o sa stea la Tim-, well, tot e valabil???? oferta!

Ahm, ????i cica au pus umbrelute prin Timisoara :o
http://www.opiniatimisoarei.ro/wp-conten...isoara.png