Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Simplulet, nice sig and av!
Mood of the day: Crazy-monkey-emoticon-209Crazy-monkey-emoticon-003
Uuu, de unde atata veselie? I'm happy for ya, da da-mi si mieee, sharing is caring.

Mood of the day: baltagul si domnitori Heart
Ah, Lu, nici eu nu stiu exact, I just smile like a retard for no reason C: dau-dau din toata inimioara mea Heart

Siiiiiiiiiii felicitarrriii pentruuu carteee!!!! Trebe sa o cumpar si eu! \*Q*/
Lasa ca si eu sunt intr-un smiling-like-a-retard-mood de vreo doua ore incoace XD SANKYUU very much, my deaaar!! Heart Mi-am si iertat ca nu i-am dat gata pe domnitori azi, dar somnic si maine la 8 in picioare, ca dragul de Iancu ma va astepta cu siguranta.
Aww, Lu, distractie placuta pe azi cu ei C: sa le dai de cap, oke? C:

ps. sa ne anunti si pe noi cand putem sa te asaltam cu ?????SI EU VREAU SA CUMPAR O CARTE, SI DACA SE POATE SI UN AUTOGRAF, VA ROG!!!?????

Ah, si azi e ultimul episod din GoT si astept sa apara si noul single de la MAROON 5, tot azi, ah! Gosh!
Si e 2:00 si ma lupt cu potentialul de membrana si trasportul transmembranar. Grr...ah, si ma urasc...se pare ca mintea mea a copt inca o idee geniala pentru un AMV... T_T DE CE ACUM, DE CEEEE???!!!!?!?1?!!?!?!?!?!?!


*runs away*
Mersi, Sushie. Hmmm azi deabia astept sa scap de bio si sa mai aud noutati despre cartea lui DreamGirl
Tehehehe, asaltare curand, dupa ce termin cu corectura finala si o dau mai departe T_T

Intr-o alta ordine de idei ASDFGHJKL guys go watch the fault in our stars IT IS PERFECT, AHHHHHHHHHH. E EXACT CA SI CARTEA, AU RESPECTAT TOT SI ACTORII SUNT MINUNATI SI THE IMAGES THEY BUILD AND ALL THE QUOTES AND AND AND I'M SORRY I AM FANGIRLING SO HARD RIGHT NOW ;_________;
Eram la un click distanta de a-mi rezerva locul la The Fault in our Stars, daaaar vazand cat s-a agitat @DreamGirl cred ca o sa mai astept cateva zile sa apuc sa citesc cartea intai.

In alta ordine de idei, urasc Dreptul si mormanele de hartii care par a nu se mai termina. Habar n-am de unde incep si unde se termina. Si mi-e ciuda ca nu-mi recunoaste diacriticele *cries*. So many things to be done, and such a delightful and tempting pile of books ... waiting for me.
Yes yes you do that, read the book. And while you're at it, there you go.

[Imagine: VbVExVy.jpg?1]
I shall take one of these -wait! Gimme the whole box...

Voiam sa-ncep -Green(iada)- cu Looking for Alaska, dar daca acum s-a ivit chestiuta asta merg pe mana ta. *laughs*

Adio proiect!
Adio discurs!
Adio examen!