Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Lumea isi face griji de BAC.
Eu vreau sa schimb locul de munca si am un interviu planificat. Mi-e dor sa-mi fac griji de examene.
BAC? o.O

Ce e ala?
^fair enough haha.

are cineva idee ce se spune intr-un discurs de sfarsit de an? ._. /firstworldproblems
De obicei se spun chestii amuzante legate de acel an si ii faci pe toti sa rada cand isi amintesc de acele momente frumoase 4 cel putin asa cred 17
Ra-ta-ta-ta-ra-ta-ta-ta-ra afro afro circus. What's up folks?
Drama, vreau cafea si maine am colocviu, bleurgh. Sper sa reusesc sa fac rost de companie pana acasa.
Colocviu? Ce e ala un colocviu?
Un examen mai putin important in sesiune. Si s-a mutat pe vineri. Bine ca am mers degeaba.
Cred ca la master n-am dat nici un examen la timp...bine, eu am dat, colegii mei le-au tot amanat. Cred ca au reusit sa convinga toti profesorii sa amane cu cateva zile, doar eu si inca unu eram prea lenesi sa venim iar asa ca dadeam examenele la momentul cand erau original planificate.

Saptamana viitoare training in strainatate. Sunt curios daca o sa dau un examen la final. Should be fun.
Inteleg hmmmm 39