Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Tocmai am aflat ca o prietena buna pleaca pe Eclipse T.T, 20, exact unde vreau eu ca e si prietenul meu acolo si astia mi-au respins cererea 20. Pffuuu, acum trebuie sa astept 26 de zile sa trimit mail la scheduler si sa il conving sa ma puna acolo...
Imi pare rau pentru tine, Lia. Shit always happen, bear with it and be glad you don't spend 8 hours of your every fucking day with idiots.

[Imagine: 1234482_700571373306354_1241684787_n.jpg]
Bine ca tu nu locuiesti 24/24 cu idioti ca mine 21 tu iti bagi ceva in ei si te duci acasa, eu ii vad si in weekend, nu ca as stii exact cand e weekend sau ce zi a saptamanii e.
[Imagine: LWWYDQ0.png]

Un fost coleg de liceu...WTF people ? Deci e clar, cand moare baba mea, a?a fac ?i eu. Eventual pun ?i un Jolly Roger s? ?tie lumea c? e vorba de deces.
Why? E felul omului de a tine doliu. Nu si-a postat chestii pe wall, nu a inceput sa distribuie cantece dinistre, doar si-a schimbat coverul in negru. Ce-i in neregula cu asta?
Incepe.
Da, intri pe fb, pentru ca sunt oameni care comunica cu rudele acolo si nu prin telefon. Daca tu nu faci asta nu inseamna ca nu exista.
Cam ca mine, eu am aflat ca mi-a murit un prieten de familie prin fb, pentru ca e singura mea legatura aproape cu lumea reala 10. Sy are dreptate.