Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Awwwww, treceam pe pietonala si era acolo un japonez care canta la chitara si cu vocea si si si avea langa el un semn mare pe care isi scrisese numele, ca vine din Tokyo si scrisese "My dream is to sing all around the world". Cutest thing ever, just brightened my day <3
Faggit Heart
Mai am o saptamana! Iiiiiiiiiiiiiii. Si imi e dor de al meu de mor T.T... 3 luni pana ne vedem cel putin 20
Ce sa fac? Mai am o saptamana si ma car acasa dupa 7 luni pe mare 21 abia astept ca deja incep sa am ganduri ucigase daca mai aud o melodie latino/jamaicana sau daca mai asist la mai mult de un crew drill sau bar meeting. Si imi astept vacanta ca am multe de facut. Si trebuie sa incep sa impachetez si in rest citesc si ma mai plimb putin prin Mediterana (mai am Dubrovnik, Venetia si Kotor) si ma cert cu colega de camera ca e o romanca nf care ma dispera.
Tu esti mai rar ca mine apropo de asta 21
ugh, ultimul episod din Once m-a dat peste cap ._. first world problems, i know.