Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama drama
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Cu "Looking for Alaska" am inceput si eu, and then I got hooked on Mr. Green.
Ah, how I miss reading for pleasure. Cred ca ar trebui totusi sa ma pun sa invat ceva azi, ca daca nu iar dau in mental breakdown and all ._. Si maine competente. Myay, not.

Ah, GoT spoiler ahead.
JOFFREY IS DEAD YES, in sfarsit moare cineva care chiar ma enerva. inca putin si sunt la zi.
Este!!!! School's over!!! Now I can try to achieve my greatest dream...this summer it will be a special one. I can feel it
What greatest dream?
I envy your freedom. But yay for you either waaaay! Heart
This summer I want to achieve my greatest dream. Or at least to try it. I want to...to become a hero 9
Simpulet, succes si sa ramai intreg! C:

Ah. Eu tot am zis ca aman sa vad filmul in august dupa ce termin cu admiterea... dar, Luu, ma faci sa vreau sa il vad acumaaaa! :c (sacrific 2h din timpul meu pretios... sper sa nu inund camera cu lacrimi prea tare) siiii..Ash, yep. Si mie mi dor de diacritice :v

Succeeesss cu examenele guys :3

Ps. Azi noapte am desenat. Not even sorry. Meh. Si am stat si pan la 7 treaza ca sa fac la bio.. well. 35 de zile ramanse :c
Batuta in cuie fie persoana care a ales ca examenele la Teoria Literaturii si Kanji sa fie la o zi distanta unul de celalalt. Credeam ca sunt in stare sa imi calculez timpul astfel incat sa pot termina cu invatatul pentru amandoua, but heck, m-am fraierit singura. Again. Bahahaaa! Asa ca m-am hotarat sa imi canalizez toata energia pe kanji, sa le invat bine pe toate, sa scot un 10 si sa-mi bag picioarele in ea de treaba, iar la T.L. sa merg in sesiunea de restanta ca alta sansa nu prea am. Frumoasa tare studentia asta. 21
Realizez, cam cu intarziere, ca am de facut 3 proiecte pentru examenul de maine, deadline-ul de trimitere al lor fiind astazi. Sublim. De ce trebuie sa trec pe la biblioteca in fiecare sesiune? Damn GoT. (si acum damn John Green).
Iar de diacritice imi e tot mai dor! Simt ca lipseste ceva ...

Agrona, nu e ca si cum iti poti planifica timpul de invatat *laughs* De fapt, poti, dar nu stiu cat functioneaza. In cazul meu n-a functionat niciodata, in ciuda faptului ca inca incerc.
Da, si eu tot incerc. Degeaba. I feel you. 21
Guys, asta nu suna tocmai incurajator T_T si eu mi-am facut program pe astea cinci zile si daca nu ma tin de el, panica se numeste *goes away to cry away* plus ca e unul slightly imposibil but well.
Ma simt de parca as vrea sa sar in cel mai adanc put din lume asemenea unei monede simple ce cade cu o viteza foarte mare