Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: TYPE ! With your eyes closed
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Profesorul de chimie rade cand baga un creion cu varf din carbon in prizs .
24 M-am impotmolit tocmai la final .
Eh , oricum , mi-a iesit destul de bine ... cred .

Pai ...Next : " There's nothing in me that I want - now heaven may finally end "
There'as nothing jb mw that i wanr = now jeabe, may finallt end.

Lol, cam multe greseli 21)

Hmmm...

Next ~

Capra crapa piatra-n patru. Crapa-i-ar capul caprei cum a crapat piatra-n patru.

15
are you mothafucka crazy? =]] nici nu pot sa zic coerent propozitia aia xD

Capra crapa piatra in patru.Captraia-r capul caprei cum a crapat piatra in 4.

Yeay pretty good.mi-a fost lene sa mai scriu "patru" asa ca am bagat rapid de la numbers19
geez nu gasesc nimic destul de complicat. creierul meu e gen *blank*

anyway next:

Comedy is simply a funny way of being serious.
Comedy is a simple funny way of being serious.

Yeah, I know, you`re gonna say this isn`t ok, but it is. Nu eu am greşit exprimarea, ci tu. :] 'Simply' e adverb, deci era de la sine înţeles că nu`i corect. D:

Next [ cam greu să gândesc ] : Look around you and you`ll se the hell.

[edit] @dark_anime: Scumpo, ăsta nu e topic de ceartă. :] Ai ceva cu mine, dă`mi PM. ^^
looj around you and you;ll see the hell.

Ok... here: Type! With your eyes closed! xD
(09-02-2010, 09:29 PM)Nya A scris: [ -> ]Comedy is a simple funny way of being serious.

Yeah, I know, you`re gonna say this isn`t ok, but it is. Nu eu am greşit exprimarea, ci tu. :] 'Simply' e adverb, deci era de la sine înţeles că nu`i corect. D:

Next [ cam greu să gândesc ] : Look around you and you`ll se the hell.


@NYA : diud 21)
Comedy is simply a funny way of being serious. - Peter Ustinov [da-i pe gugal sa vezi ca nu e cum zici tu 68 ntz ntz]
tu cum traduci propozitia asta si zici ca simple e adverb? :]nici topica nu ti-e buna but it's oooook
uite hai sa iti dau un exemplu:
Health is not SIMPLY the absence of sickness.
A SIMPLE book about life and other disasters.
get it?4
informeaza-te inainte.victorie

ah da ca sa nu fiu absolut off topic:

Type with your eyes closed! xD

yeay, am uitat de un semn al exclamarii.trist :[.next:

Eu pup poala popii, popa pupă poala mea.
eu pup poala popii,popa pipa poala mea.21)
Apropae perfect.Foarte tare jocul. Mi-a placut la nebunie, e funny21.
Next:•Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted
Cursul dragostei nu a fost niciodata netd

m-am impotmolit fix la final 21..........oricum jocu` e sooper tare :X

Next:
Ştiu că ştii că ştiuca-i ştiucă, dar mai ştiu că ştiuca-i peşte!!!

(stiu stupid dar nu mi-a venit altceva in minte 21 )
Stiu ca stii ca stiuca-i stiuca , dar mai stiu ca stiuca-i peste !
Good , de la un timp imi cunosc destul de bine tastatura 21 . Usor de pronuntat , usor de scris ( pentru mine ) .

Daca tot suntem la capitolul de dictie :
Next : Un cocostarc s-a dus la descocostarcarie , unde se descocostarcareau si alti cocostarci nedescocostarcariti, ca sa se descocostarcarească de cocostarcaria lui .

xD Se presupune ca e greu de spus ( va asigur , dabea dupa 4 ori am spus si eu asta corect ) , sa vedem cat de greu e de scris 21 .
Un cocostarc s-a dus la descocostarcarie, unde se descocostarcareau si alti cococstaci nedescocostarcariti, ca sa se descocostareasca de cocostarcarua lui.

eh....doua greseli 21.......dar cat m-am chinuit inainte sa pot spune corect 21.....cred ca de vreo 3 ori sau 4........

Next:
Bucur si Bucura se bucura ca Bucurel e bucuros in Bucuresti. Bucura-te cum s-a bucurat Bucuroaia cand s-a intors Bucurel bucuros de la Bucuresti.

21