Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: TYPE ! With your eyes closed
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
NIVI NY MSI STUI CAT ESR CRASUL CE ZO ESTE SAY CE SNOTIMP ESTE
Upss..dadusem din creseala pe Caps Look...sorry..oricum sunt vraiste
NEXT:Sunt dotata si bombata,cu mine nimeni nu are treaba!
T_T Lipsa de inspiratie...sincere scuze [Dar daca e Inna nu-mi cer scuze :. ]
sun dodata su bombata, cu minw nimeni mnu are rewava
21 Pai asa si sunt nu?
Next: Imi iubesc maimutica, Sweet KIss, care poarta bichini si-mi danseaza hula.
Am revenit21
IMI IUBESC MAIMUTICASWET KISS CSTE PIALTA BHIKINU SIMIU DABDEAXA HULA
o.Onu stiu de ce tot nimeresc CapsLock
NEXT4iseara o sa am o partida incendiara cu Guta [special pentru Inna 24 ]
diseata o sa am o patfiya invenf9oaa cu guta.
Cine i-ar gresi numele lui Guta?24)
Next: Ascult manele pe sistem turbat [ For toy my monkey hug]
ASVULT MANEKR OR SIATEN TUEBWT
voi va bateti joc de mn 24 Gata imi leg mainile si scriu cu limba,poate o sa-mi iasa 21

NEXT:Maneaua-i bazata!Eu sunt tunata!Guta-i sotul meu!Mama mea e hot!Nimeni nu-i mai hot! [Lipsa de inspiratie 24 inna for you 15 ] {daca te doare mana 45 }
Urangutanica violatoare ce esti! Te omor! 45 Da edit frumusel si pune alta mai scurta 22

maneaua=o bazata ! eu sunt tunara! guta-i suty' meu! mama mea e lesby! nimeni nui mai lesby!
24 Am modificat-o putin 24

Nex: Eu sunt o maimutica violatoare. Abea am terminat o pardita cu Guta, asa cum mi-s propos | Inna|.
Sa te vad 21
24 Nu ai voie sa modifici 20 Las ca vezi tu...ai noroc ca n-am inspiratie ca de nu 45 Era vai de... nu zic>T_T
EY SUNT O SEXOASA VUOLSTOARE.acum am terninar o paetida cu Guta.asa cum Inna n-ia propusIna
NEXT4oresc sa fiu violata!Inima sa-mi fie furata,de Romeo cel sexos fantasticu libidinos!
45 Ete..si asta e cand n-am inspirate..Haide Inna 15
dorwesc sa diu violata! ini,a sa=mi goe furata, de rpomsro ve; drcxpd fanasyovu loinidinos!
21 Te omor 24
Next: Sunt trista. Guta nu ma vrea, pe Romeo l-am violat, Copilul de aur l-am violat ieri ... Gata! Imi tai venele ca apoi sa vine Guta sa ma salveze.
21 Sa te vad ))
21 OMG....
sunt telista guta nu me vrea pe eomeo l-am violst,copily fe aur l-sm vulat ueri Gata? imi tai vebeke aopi vune guta sa ma sakvete
24 Fir-ai tu sa fi
NEXT:A fost o data ca-n povest un pitic si-o caprioara.Ce dansau Hula la Guta in poala!
24Special pt Inna si ILC -Zuza..esti sigura?21
NEXT:A fost o data ca-n povest un pitic si-o caprioara.Ce dansau Hula la Guta in poala!

A fosr o fata va-n povesri un prituc si-o caprioata . Ce sansau Hula la Guya in poala!

24 Vad ca ai inspiratie la ora asta 21

Next : Sunt cea mai perversa dintre toate perversele lumii. Si imi place asta 15