Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: TYPE ! With your eyes closed
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Am o pisicuta frumoasa si pufoasa dar acum e momeala pentru pesti,a cam mancato cainele vecinului,


So da,bokuga kira da!
SO dam bokuga kira da!

oh lol 21

next: masina de spalat traieste mai mult cu calgon! 24)
Masina de spalat traieste mai mult cu calgon.....*oh shut up* 21

Nu privii cu nepasare ceea ce nu-ti doresti sa vezi, caci nepasarea va costa, nu pentru tine ci pentru altii (:

4
Nu pribii cu nepasare ceea ce nu-ti dpresti sa vezi,caci nepasarea va costa,nu pentru tuine ci pebtru altii 9:

Next10riveste trecutul cu mandrie,ca sa poti trai prezentul si sa poti visa viitotul.
Priveste trectul cu mandire ,ca sa poti trai prezntul visa viitorul.

Ahhh...se termina bateriile de la tastatura si mie lene sa iau altele21)

Next: Ahhh...se termina bateriile de la tastatura si mie lene sa iau altele21)
Ahhh......se termuna bateriile de la taststura si mi-e lene sa iau altele 21

next:E rau cand iti faci sperante desarte,dar e mai rau atunci cand iti pierzi speranta.
E rau cand iti faci sperante desarte,dar e mai rau atunci cand iti pierzi speranta.

5 6a8 cand iti faci sperantye desarte m dar e mai rau atunci cand iti puerzi speranta.

my god...

Ma simt asa de naspa ca incepe scoala si eu numai stiu absolut nimic la matematica romana germana geografie biologie si fizica 4
Ma simt asa de naspa ca incepe scoala si eu numai stiu absolut nimic la matematica rona germanq biologie su fizuca

Lol 21

next: It`s time to kill you 8 8
It's time to kill ypu
XD
pana si la asta am gresit///damn T_T

Next:I don't want school to start -.-

Kliyss

I don:r want school sto start 21
merge21

Next: Let's wait and see what happen's