Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: TYPE ! With your eyes closed
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Viata nu e decat un joc de pocker, joci , piersi , castigi si intr-un final te distruge.

Ninno cred ca vroiai sa scrii in loc de "de" ... asa ca eu am scris corect cu "te" .

Next

Everybody, shake your body .
Ev4rybody , shske your bodi .
Wow , mai bine decat credeam ! Nu pot spune ca stiu tastatura pe dinafara , dar sa zicem ca am o memorie destul de buna 4
Se pare ca am o problema cu gasirea literei E si A ... [Imagine: m020.gif] in fine ...
Me Next :
Sigur ca exista si dragoste la prima vedere, dar este intotdeauna bine sa mai aruncam si o a doua privire!
[Imagine: m048.gif] Ce sa zic ... ador fraza asta !
Sohit vs exisya di ftshodyr ;a proma vedere, sar esye p,y[yfraora nomr sa ,a0r atimva, do p a fpia ptobore.

24 Mda .. e clar cat ma pricep sa tastez cu ochii inchisi..nu?
Daca va ganditi ca e in alta limba *una nou aparuta 65* e in regula 21 ar suna bine, dar daca priviti la ce trebuia de scris .. si ce mi-a iesit mie... mai bin e nu 13

Next: Intelepciunea vine cu varsta.
Moartea vine cu varsta.
Deci intelepciunea e periculoasa! 21
Intelepciunea vine cu varsta.
Moartea vine cu varsta.
Deci intelepciunea e perciuloasa"

Da, ce next interesant.
Prima propozitie, este destul de bine. Mintea mea foarte obosita nu a sesizat [ damn ce greu

BlueGum

Cata vreme utu place ce faci. nu conteaza cum o faco@

sa vedem greselile....
1. utu => se presupune ca este cuvantul ''iti;;, dar soarta a fost cruda si a cam inlocuit literele, cine stie din ce limba este...
2.in locul virgulei, am pus punct
3.faco => cred ca trebuia sa fie ''faci'', dar I si O s-au luptat pana cand O a iesit invingator asa ca s-a pus in locul literei corecte...
4.in locul semnului exclamarii am pus...omg...@. @ ? ce sa caute la sfarsitul unei propozitii? cine stie...

next: Scrie necazurile pe nisip si bucuriile pe stanca.
Scrie nevazurile pe nisip si bucuriile pe stanca.

Deci, dupa ce am exersat putin si bine de la ultimel meu post aici, trebuie sa recunosc ca "nevazurile" e un cuvant prea frumos ca sa nu fie pus in dictionarul defectelor la acest joc. In fine,...

Next:
I want a miracle, I wanna be your girl

N-as vrea sa vad un baiat scriind asta 0.o
I waaant a miarccle, I wannza be your girk [ credeam ca imi cunosc tastatura >.> , ah tastatura xxx 21 ]
Next : Capra sare piatra, piatra crapa-n patru, sa crape capul caprei, cum a crapat piatra-n patru
Capea sare poatra, piarta crapa0n patru, sa crspe capul vsprei, cum a crapat piatra-n patru

Altceva mai bun nu ai gasit?ceva original...ma rog
dupa cate ati vazut am gresit unele cuvinte , dar macar este ce si ce bine ca nu le-am gresit pe toate
cele gresite sunt:
nu le mai zic ca se vede sus>_<

next:Florile de mac au culoarea sangelui ce se varsa din rana ta....scuze dar mi-a venit pe moment>_>
Florile de mac au culoarea sangelui ce se varsa dub rana ta...
Yeiii :] Am reusit sa scriu toata propozitia perfect :X Ce tare sunt :]:]:]
Florile , au fost usor de scris :] de mac , si el la fel :] ma descurc bine :]
au [iarasi am scris bine 4 ] culoarea sangelui da da , adjectivele astea21 ce se varsa DUB ?!?!?!?!?!?! si eu care credeam ca sunt buna 21 mai am de lucrat ... auzi " dub " ce o fi insemnand nu stiu o.O !! Cred ca inseamna la mine din ... nu e prea mare diferenta21 dub -> din eh...merge 21

Next : Ikutu namida o nagashi tara

:bye:

Akya_haru

so...(Ce inseamna?)
Ikuti namida o nagasji tara
10 4
uau...pai chiar ca nu prea imi kunosk tastele! ^^'

Me Next:Gogomanii mananca gogosi de Twilight!