Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: TYPE ! With your eyes closed
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Forget all your woeeis

Next: Am scris bine,gresit doar un cuvant 24
Am scris bine , hrespt dosr un cuvant .
21 Pe aproape21

:]] Altceva nu imi vine acum in minte =___=' :]]

Next :
I wanna boom bang bang bang boom bing bing bong with you. :]]
I wanna boon bang bang vabg viin vubf ving bibf wgut tiy. :[[

Nu prea bine 24

Next: Eu vampir,tu dracula,eu sug sange,tu sugi **** [sa nu o mai spun 21 ] 24
Eu dracula, tu vampire, eu sug sange, tu sugi pul*

Ehh... scuzati chestia cu **** doar ca eram sigura ca nu nimeresc butonul T T de acea am pus steluta acum. Sper sa nu se supere nimeni. Si eram pe aproape - doar e cu vampiri.

Next:
Parca ieri era ziua in care iti spuneam la ureche acele cuvinte dulci " Faa! sunt gravid! ".
Parca oeri era ziua in varr itzi spumra, la ureche acele cubinte dycu " FaaQ sunt gtrabiyt " .

Frumooos 24 Esti tare 21

Next: Imi place sa ma plimb prin ploaie,deoarece nimeni nu vede cum eu plang..Si sa inaintez,sa inaintez fara sa stiu macar incotro ma-ndrept 46
Îmi place să mă plimbr prin ploaie, deoarece nimeni nu vede cum eu plâng. Şi să înaintez, să înaintez fără măcar să ştiu încpztp,î înftrpz.

La sfârşit am pierdut tastele :?:

Next : Argint, nu mint, în chihlimbar.
Lumina asta cade strâmb,
Pământ ne cheamă sub pământ,
Nisip de fel şi fără rost... cules.
Argint, nu mint, în chihlimbsr.
Lumina asta cade strâmb,
Pământ ne cheamă sub pământ,
Nisio de fel şi fără rost . . . cules.

Ăăă, doar două chestii greşite. Dar merge. : )

Next : Eu beau un ceai de piersici, mă uit la tv şi lenevesc în pat, cu laptop`ul în braţe.
Eu beau un ceai de piersici, ma uit la tv si lenevesc in pat, ci laptop'ul in brate.

Ahh ! Ce aprope eram :]] Pacat cu acel " ci " creat de degetele mele ce apasa aiurea :]]
Next : Maine o sa mananc zapada !
Maine o sa mananc zapada?

Ah... cand m-am uitat eu stiu ca era cu semnul intrebari acum e cu semnul exclamari. Ochii imi joaca feste nu altceva.

Next: Si cum ascultam eu Se7en - La la la, imi venea sa ascult SHINee - Hello, dar apoi parca simteam nevoia sa ma duc in parc si sa fredonez Haru Haru de la Bing Bang. Dar... pana la urma am sfarsit adormind la melodia lui Guta - am norocul scris in frunte. Ce mai zi...
so cim ascultam eu Se7en - imi vrnea sa ascult Shinee - helli dar apoi parca simteam nevoia sa ma guc in parc si sa fredonez Haru-Haru de pa Big Bang. Dar pina la utma am sfirsit adormind la melodia lii Guta - am nprocul scris in frunte.Ce mai zi...
Hmm....se vede ca nam stat vara la pc...((
Next:
De dimineata m-am trezit la auzul desteptatorului, care cinta melodia mea favorita, si am ramas trintit in pat sa o fredonez, uitind ca timpul trece si intirzii la scoala...