Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: TYPE ! With your eyes closed
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Prieiebu mei sunr merey langa mine chiar daca unii dintre ei se ascunf sub masti decorate in falsitate.

Ce buna sunt :]]

Next: Daca as putea intoarce timpul mi-as repara toate greselile, dar viata nu ar mai fi atat de frumoasa cum este acum.
Daca as putea intoarce timpul mi-as repara toate greselile , dar viata nu ar mai fi atat de frumoasa cum este acum

65 Nu m-am uitat =P

Next: Maine va fi o zi perfecta [o.o lipsa de inspiratie]
maine va fi o se pervaecta....

deci sunt varza21..macar am reusit sa scriu 3 cuvinte , ma asteptam sa nu scriu nimic, chiar daca e asa de scurta propozitia

next: Viaţa este un deşert care cerşeşte lacrimi si râsete sau un vid ce trebuie trăit, schimbat si transformat din nimic în tot? (sper ca nu este prea lunga)
Viata este un desert care cerseste ;lacrimi si rasete sau un vid ce trebuie trait, schimbat si transformat din nimic in tot

Destul de bine 10

Next: Le temps pourra guerir. Toute la douleur en moi je ne veux plus sourrire Sans cette meuf dans ma vie

Sa va vad 10
Ok french huh? I had enough of it today -_-' profa 20
Ok so:
Before massive destruction:Le temps pourra guerir. Toute la douleur en moi je ne veux plus sourrire Sans cette meuf dans ma vie
After massive destruction: Le temps poirra huerrir toute la fouleur en moije ne vwux plus sourrir sa,s cette keuf dans na voe.

So..aproape 21 App asta e citatia unui baiat? Daca vorbim de "meuf" adica fata...Nu stiu de unde invatati voi jargonul la scoala 21

Next: "You love me. Real or not real?"...."Real"
Nu l-am invatat la scoala 21. L-a avut o fata la sts si mi-a placut cum suna asa ca.... nu am avut ce face si l-am pus. =P

You locw mw. Real oe nor ewal?

Lol 21 E intuneric in camera =P

Next: De ce mam` mare, Tanti Mita si mamitica l-au imbracat pe Goe in marinar? Ca sa se faca presedinte.

Lipsa de inspiratie so...
Da deci nu cred ca o sa-mi iasa ceva bine, dar incerc xD
Text :
De ce mam` mare, Tanti Mita si mamitica l-au imbracat pe Goe in marinar? Ca sa se faca presedinte

Aam reuÅŸit ;3

Non nova sed nove [Nu lucruri noi, ci prezentare intr-o forma noua] ..lipsa de inspiratie xD
Non nova sed noce
Pfoai am gresit doar o litera, doar una :nh: Ce triist 21

"Sunt exact cum vreau sa fiu si mi-este foarte bine asa" xDD
sunt exacyt cum vreau sa fiu si imi e bine asa
NeXt: Hamster nebun alearga in roata. 21
banster nebun aleatha in roata
omg,omg, cat am gresit O_O in fine.. next :
Cartile astea sunt foarte foarte foarte vechi.