Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: TYPE ! With your eyes closed
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Zuppu este cel mai dragut animalut

'Zuppu ' -_- EPIC FAAAIL numa' o litera , hai fiti seriosi T_T . Daaym , c
Eu pup poala popii,popa pupa poala mea

Wow deci iar am scris corect,se intampla ceva cu mine.plus ca aceasta propozitie era una foarte incurcata.Ma bucur ca nu am scris vreo prostie.E bine ca a iesit asa si yay,este a doua propozitie pe care o scriu total corect fara nicio greseala.Si stop,ca am observat ca nu am pus spatiu intre : popii , popa -> asa ar fi trebuit sa scriu.So Am gresit ceva 21. Ma miram eu,era mult prea corect ^^'
Next :
Toti au creier dar nu toti stiu sa il foloseasca
Toti au creier dar nu toti stiu sa il foloseasca !!

Yeeeeiiiiiii !!!Fac progrese ^-^ A fot usurica propozitia ^-^
Asa...sa vedem urmaoarea 15 !!

next : Viata e ca o floare frumoasa.

[nu am inspiratie de cateva zile T-T ]
Viata e ca o floare fruimoasa

Deci era prea frumos sa fie adevarat. !! Am gresit fruimoasa?Oh saraca floare,viata care nu este frumoasa,ci fruimoasa 21 , Hmm si punctul oare unde este?Propozitie fara punct,mai exista si astfel de propozitii nu ? 5 Sau cel putin in lumea mea din moment ce asa am scris ^^'
Next : Pisicile au gheare si stiu sa le foloseasca
OMFG! o sa fie o catastrofa:
viata e ca o flosre grumoasa

Goooood! 21 ..Ce am putut sa aberez 24..
O prostie mai mare cred ca nu puteam sa spun.
Ok.Nextu:Viata inseamna durere si durerea nu are viata.

Haa!!Sa va vad acum :ha:
Viata inseamna durere si durerea nu are viata

Ok Ok deci a iesit destul de bine,dar si de aceasta data propozitia mea nu are punct.Oare unde este micul punct al propozitiei mele ce ar fi trebuit sa se alfe la finalul acesteia?Poate a plecat in vacanta 21. In fine Kamaro nayumi mai sus cred ca trebuie sa refaci petnru ca era o alta propozitie nu cea cu viata ^^' am postat eu inainte ta,maybe you should edit that message ^^
Anyway next :
Viata fara distractie nu este viata
Viata fara distractie nu este viata.

Yay!!! I made it!!!:chuu: Cred ca am luat boala asta cu scrierea corecta.Dar eh..orice perfectiune are si defecte. Sigur tura viitoare o sa o dau in bara..rau!:nh:

Next4aca pamantul ar fi din ciocolata,nu ar mai exista.(asta-i sigur21)
Daca pamantul ar fo din ciocolsrta nua r mai exisra.

OMG!! un nou record!! am nimerit 4 cuvinte!!! totusi, ar cam trebui sa mai repet tastatura...

Next: Afara e soare si nu ploua. [wow ce propozitie am scos 21]
Afara e spare so nmu ploua

Doamne cat de gresit am putut scrie.Aceasta se putea spune ca este o propozitie "simpla" dar la mine nu a iesit deloc.Oh My God.cate greseli..spare?soare,nu spare ...so,si nu so...nmu?Asta nu este cuvant,nu...Oh ce de greseli ^^' Deci a fost mai rau,decad in loc sa evoluez,asta nu e bine,nu este bine deloc ^^' Maybe next time wil be better,there is still hope ^^
Next:

Am vazut un film , dar nu stiu cum se numeste ...

( Da si vorbesc serios 21 )
Am vazur un culm, dar nu stiu cum se numeste ...

"Am vazur un culm" o_O oh da...:\ dar oricum 15 am avut doar doua greseli 65
Next:

Dupa iarna vine primavara, dupa primavara vine vara, dupa vara vine toamna, iar dupa toamna vine din nou iarna.

LoL 21