Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: TYPE ! With your eyes closed
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Kendappa

Look in the mirror and tell me what you see. Oh,, yeah, a dark vampire.

[^^" probleme cu . si , ]

next: I'm not afraid to die. I just don't want to be there when it happens.
Cand ma uit in stanha nu bad nimic,insa cand ma uit in dreapta bumucul e mai mare.
Se pare ca am avut ceva cu ,,u"--Nimicul=bumucul 21
next:Oare ar putea sa ma auda daca i-as striga numele?Oare ar putea sa ma vada daca s-ar intoarce?
Ma uit in sus nu vad nimic ma uit in jos nimicul e la fel dar tot nimicul din dreapta e mai mare.

I'm getting better and better4

next:
Am venit azi de la prasit pe camp,am dormit 2 ore,si ma trezit cineva care a sunat la numar gresit.

ZOMG ce lipsta de inspiratie am21
Ma uit pe balcon 2 masini s-au busir si politistii n-au facut nimic ,iar cand ma uir in dreaota nimicul a dosparut.
-_-"

Next:Life's too short to take it so seriously [106]
lieeis too short to trake it so serioslr <_<

next:
nu lua viatsa in serios, orikum nu scapi viu din ea ! 22 [ no inspiration :bored:]
Nu lua viata in seros,irukum nu scapi viu din ea.
Hmm...o greseala!Sunt pe drumul cel bun!
Next:Sunt asa tampita incat nu stiu sa renunt->lye
Sunt asa tampita incat nu stiu sa renunt
lol...??
o.O pt prima oara nu am gresit... noroc ca sunt putine cuv -.-'

Next~Daca nu stii cand sa renunti,atunci cu atat mai bine...nu renunta! [:->]
Daca nu stii camd sa renunti,atynci cu atat mai bine.....nu renunta.

Hm...cam multe punte.....21

Next:Nu uita sa zambesti,atunci cand esti trist,deoarece zambetul tau poate insemna mult pentru ceilalti.
Nu uita sa za,besto,atunci cand esti trist caci zambetul tau poate insemna mult pentru ceilalti.

.__.'.Mda,za besto! 24

Urmatoarea propozitie XD:I want a big house with a moat and dragons and a fort to keep people out.
I want a vig house with a moat and dragons ans a fort to keep people out.

neeehhh....nus prea multe greseli10

Next: Am o pisicuta, frumoasa si pufoasa, dar acum e momeala pentru pesti, a cam mancat-o cainele vecinului! <<ce mai fraza21>>