Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: TYPE ! With your eyes closed
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

SilentFox

Let's wait and see want happen's

Perfect 4 asta a fost ushor dati mai lungi ...

Uite si textul:
Coapte sunt ciresele-n timpul toamnei, si acre sunt merele primavara.
Coapte sunt ciresrele-n timpul toammnei si acre sunt merele primavara.
aproape :-l

next:

Father into your hand I comend my spirit...Father into your hand why have you forsaken me in your eyes
[chop suey 65 ]
Fatjer into tour hand I comend mu spirit...Father into youe hanf why habe you forsaken me im your eyex.[post unit]Fara speranta nici chiar disperarea nu ar fi posibila, iar omul nu ar dispera daca nu ar spera.
Fra speranta nici chiar disprerarea nu ar fi posubila/iar omul nu ar dispera daca nu ar spera.

Micute..greseli...

Next:Sufletul este un boboc,care in cele din urma infloreste,apoi devine o floare minunata,insa in cele din urma piere.
Sufletul este un boboc care in cele din urma infloreste ap devine o floare minunata insa in cele din purma piere.


Next: Tre sami schimb bateriile de la tastatura,damn.
Tre sa-mu schimv bateriile de ka tastatuea,samn.

Next:
Cine nu cade nu se poate înalta.
Cone nu cade nuy se poate inalta.

Cone21

Next:Yeah,back to school tomorrow!But,mai sunt 2 ore si 42 de minute pana incepe scoala.Peace!!!
Yeah,back to school tomorrow!But,mai sunt 2 ore si 42 de minute pana incepe scoala.Peace!!!

yeah, baxk to school tomorrow!but, mai suny 2 otr si 42 fr minutr psns invrpr scoala.Peace!!!

4

Next: Deja a inceput scoala, si m-am trezit de la 8 degeaba ca mi-am luat teapa, ne-a chemat la 1. O_O
deka o inceput scoala si j0am yrezit d e la w deheaba ca mu-am luat teap be0am chemat de la 2

...21 ce ma pricep..21

next:

you are my friend
aa, ano hino yume, ima demo mada watsurete nain deshou?
you are my friend
aa, ano himo yume, ima demo mada wasurete nan deshou

waa aproape :d

Daca vrei ceva, o sa reusesti doar cu propiile tale puteri.