Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: TYPE ! With your eyes closed
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Tot ceea ce conteaza,ma emerveaza,iar ce ma enrtbraza nmi exosta.

Aoleu...ultimele cuvine parca sunt in...finlandeza212121
Zau asa....Nu mi-a iesit...Well,better next time!Smile:yes:
Next:O gluma este un lucru foarte serios
O gluma este un lucru pfoarte serios.
Well aproape perfect,fdoar ca am pus un "p" unde nu trebuia,totusi cred ca trebuia sa scriu "ph" in loc de "pf" asa ar fi sunat macar in limba latina.Nu?
Oricum este mult mai buna decat precedenta.
So the next one :
Televiziunea a inebunit tinerii din ziua de azi.
Televiziunwa a innebunit tinerii din ziua de azu.

Doar 2 greseli nu-i rau 21

Next:
These dreams are tied to a horse that will never tire.
These dreams are tied to a hore that will never tire.

Hmmm prea bine dupa parerea mea,hore..bine ca nu am mai pus un "w" in fata ca atunci chiar ar fi iesit un alt cuvant ( si unul nu preaq frumos 21 ) In fine se vede cam evoluat putin>I mean ce-i cu mine,o singura greseala? este posibil si probabil sa am febra 29
Anyways,let's see the next one :

Friends are forever,boys...whatever !!
Friends are forever,boys...whatevar!!
1 GRESEALA!!!!Stiam ca imi va iesi mai bn...dar chiar...whatevar?!?! E asa de....romanesc?!?! Asa scriu unii romani....var...in loc de ver..Ma rog,tot mai bine e!444
Next:I believe i can fly....I believe i can touch the sky.

BlueGum

I belibe i can fly ,,,i belice i can tioucj the sky
uf...3 cuvinte gresite si in loc de 3 puncte am pus virgule 20 eh, m-am mai imbunatatit de la ultima incercare 4 las ca data viitoare reusesc eu sa fac perfect Zuppy04

NEXT: Friends are forever, boys are whatever!
Friends are forever,voys are whatever!
Hmmm este destul de bine,boys.."voys" nici nu stiu daca exista acest cuvant,probabil ca nu o.o Eh mai am de lucrat,unde este "b" si unde este "v" But este destul de bine,doar o greseala.Oh My God,maybe next one there won't be any of them ^^'

::Urmatoarea::

Eu am un iepuras,tu ai un iepuras,noi avem iepurasi

(chiar lipsa de inspiratie )
Eu a un iepuras,tu ai un ioepiras.mpo avem iepurasi.

Aoleu!!!! Asta nu o iesit chiar "excelent"! ioepiras212121 mpo(bine cu mno...)2121 Eu a un...tare. Deci,duh,mai trebuie sa ma perfectionez,dar whatever...toata lumea greseste!1010

Next:Si au trait fericiti,pana la adanci batraneti.(duh...Ninno,ai avut mai multa inspiratie decat mine)
Si au trait fericiti,pana la adanci batraneti
deci....Si aua traity fericyi pana la adanci vatarneti
242424....doamne ce-am putut sa scriu 24 nu-mi vine sa cred ce-am putut sa scriu.........eeee dar toata lumea face greseli
trebuie sa ma mai perfectionez 21

Next: Si-am incalecat pe-o sa,si v-am spus povestea asa [ e propozitia cam lunga 4 sper sa nu ma injure nimeni 21 ]
Si-am incalecat pe-o sa,si v-am spus povestea asa

O_O Oh My God,ce bine le-am nimerit de data asta.Se mai intampla sa gresesc si asa si sa le scriu corect, presupun 21 . Si eu ma mir,cum de le-am scris atat de corect.Probabil ma transform,in ceva nu prea uman.Prea corect scris,fara greseli..Se intampla ceva cu mine 21.
Next:
Zuppy este cel mai dragut animalut