Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: TYPE ! With your eyes closed
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Imi plac cerealele ci lapterele cu ciocolata

Bine nu a fost prea mare succesul..lapterele -> ma intreb daca exista acest cuvant,de fapt nu cred ca exista.Oricum era "si" nu "ci" dar ce sa ii faci 21 Mai am de lucrat la asta.Dar o sa fie mai bine data viitoare.I think ^^ .
So astea fiind spune . the next thing :
Gandurile nu sunt decat imaginile mintii

ZoeyMewMew

gansurike nu sunr decat unafubuke nubtuu


:nh:242424 nu imi vine sa cred ce mia iesit...


next: Zuppy is a kawaii foxy
Zuppt is a kawaii foxu

Okai nu pare destul de plauzibil dupa parerea mea.Zuppy , oh imi pare rau ca te-am numit Zuppt , nu a fost cu intentie.Si foxu,he he he nu pare chiar atat de rau sau urat.Este chiar interesant dupa parerea mea.Cert este ca nu a fost mai bine ca data trecuta,dar maybe next time.
Next: Speranta moare ultima,dar moare
Spearanta moare ulto,a.dar ,pare
Aoleu!!Am dat-o in bara.A iesit ca naiba..ulto212121 Cred ca e in latina2121

Next4ecand folosesc Corega,pot manca ce vreau.212121
De cand folosesc Corega, pot manca ce vreau.
Uau chiar am scris bine 21

Next:
Say good-bye as we dance with the devil tonight.

ThE GhOst

De cand folosesc corega pot manga ce vreau.....ahh o greseala furios life....uneori reusim uneori nu...

ok...next: Am ajuns sa scriu cu ochii inchisi din cauza prostului de deasupra
Am ajuns sa scriu ct ochii inchudu din cayza prostilui de deasupea

T.T credeam ca-mi cunosc mai bine tastatura >>' ce am putut sa scriu >.< " inchudu " >>' doamne 22 tre` sa invat neaparat cum stau literele pe tastatura >.<

Next: Emoticoanele Zuppy sunt sweet
[ lipsa de inspiratie >_> ]
Emoticoanele Xuppt sunt sweet

< Geez.... "Xuppt" saracul Zuppy 22 well si eu trebuie sa mai lucrez la asta pentru ca locul literelor pe tastatura nu este inca detinut de minea mea 29 dar oricum ar fi jocul asta tot imi place.It's so cute :kawaii: >
And now :
To be or not to be, that is the question
( yeah for sure 21 )
To be or bot bi be thst ud the question.

21 tastatura noua am dreptul sa o dau in baa 21

Next:
Someday, somehow we're gonna make ok but not right now.
Somedat,somehow we're fonna make ok but not rihjt now.

Wow ce de greseli.Adica inainte aveam mai putine greseli.De data asta chiar am exagerat cu ele >_<. Ar trebui sa am mai mare grija in continuare si sa ma straduiesc mai mult 21 .Well sper ca urmatoarea va fi mai buna.Si speranta moare ultima,chiar daca moare 21
Oricum ar fii Smile
The next one :
Tot ceea ce conteaza ma enerveaza,iar ce ma enerveaza nu exista.