Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Hm...pai sa vedem...ar fi cam asa:
Ma scol, ma uit in dreapta, ma uit in stanga si-l vad pe Narumi.
Gasesc rapid o explicatie logica:
Am fost rapit de extraterestrii si pentru ca erau prea obositi ca sa faca experimente pe mine, m-au dus undeva langa mama-extraterestra Narumi. :help::help:
Ma arunc din pat eroic, cad in nas si caut un geam. Daca gasesc unul ma arunc, netinand cont de urmari, daca nu, folosesc shadow clone jutsu il inconjura pe Narumi si-l scol varsand un butoi de apa pe fata lui, dupa care ma dau in spate sa nu ma atace. Apoi il interoghez si ma duc in vanatoare de extraterestrii.
Nu stiu daca voi ramane-n viata...
:die::die::die::die::die::die:





Suntem la fan fiction, nu?
Am si eu dreptul sa inventez...

Edit by Love_Yuki_Eiri-exces de emoticoane -_-.Am mai scos din ele.Si...cam suntem la Forum Games.
daca m-as trezi langa tine, probabil ti-as da un pahar cu apa apoi ti-as spune ca azi nu am timp de nimic si ti-as spune sa pleci ( asta in cel mai rau caz )
dar cum eu sunt mereu ( nu prea ) pliticoasa, te-as lasa sa dormi pana la 12 apoi dupa ce te-ai trezi te-as da afara pentru incalcarea proprietatii private 24)
sau....tea-as invita la un suc si un anime bun. ( poate black lagoon sau yu yu hakusho )
Pachirisu @_@ ce as face?
as tipa ca nebunul in toata casa
glumeam4
Nu as face nimic asa de rau doar te-asi arunca afara>_<
iar glumesc
acum adevarul
as sta de vorba cu tine de ceea ce adori , urasti si alte chestii
TE-asi intreba ce culoare preferi si alte chesti ca:cati prieteni ai si etc21
cam atata
sper ca urmatorul sa nu tipe daca se trezeste langa mine ca seara mai bantui si eu prin casele oamenilor21
:bye:
In primul rand mi-as cere scuze de suturile din timpul somnului... am niste pozitii foarte ciudate >< deci nu ai fi primul care s-ar plange...
in al doilea rand te-as da de urgenta jos si as incepe sa tip ce dumnezeu cauti in patul meu...
s daca tot esti in patu meu ai putea sa faci tu micu dejun...asa scap de o grija...
in final te dau afara din casa in pijama si papuci cu iepuras, sa rada toata strada de tine... (nu prea malefic nu) oricum ar fii prea devrema sa gandesc limpede...:p
Black Pearl sinceara sa fiu, dupa sig-ul tau te-as confunta cu panduta al meu, ( pisicuta mea ) te-as lua in brate si am dormi in continuare. Cand m-am trezi si as realiza ca defapt nu esti panduta al meu si ca defapt esti o necunoscuta, te-as intreba cine esti dupa care as continua cu un alt sir de intrebari si apoi ne-am duce impreuna la scoala.... pe scurt am deveni foarte bune prietene.
Pupici dulce pupic
Deci....Blood_Saya 39
Daca m-as trezi cu tine in pat in primul rand nu o sa realizez ce se intampla dupa o jumate de ora21 o sa ma uit straniu la tine si o sa incep ca toate cele prin casa 21 dupa care am sa iti pun tot felul de intrebari la care trebuie sa raspunzi neaparat21 glumeam :3:.
Dupa ce o sa termin cu intrebarile am sa te las sa dormi linistita in patul meu iar eu ma duc sa bantui prin casa sau eventual ma duc in al pat si ma culc pana la ora 11 daca nu mai mult21.

Sa vad ce pumni in cap o sa primesc21 ca ma culc pe unde nu trebuie21.
XxX...GeorgianA...XxX iar dau peste tine 21
Daca m-as trezi langa tine , in primul rand m-as speria si as arunca cu ce imi vine prin mana..Apoi dupa ce ma calmez , fac o fata zambitare si incep sa te sacai cu intrebarile ... gen " Cum de ai ajuns la mine ?? sau De ce esti la mine ?? " 21 apoi iti dau sa mananci ceva , ca nu pot sa te las nemancata ... iar apoi te las sa faci ce vrei ... cu conditia sa nu ma enervezi [ nu ca ai putea .. 21 sunt foarte calma cand e vorba de musafiri 21 ]

Ia sa vad acum ...
Haha...am chef de postat la ora asta X_X
Intr-o dimineata...aud un zgomot.Ridic capul de pe perna si o vad pe Rose pe jos
Me-Ce tot faci acolo?Si apropo...cine esti?
Rose-Eu...sunt Rose!Am sarit dintr-un avion cu gandul sa aterizez in camera mea.Stau cu un etaj mai sus.Dar vad ca am aterizat la tine.Tu esti...*vezi posterul cu Yuki pe usa*LYE??
Me-Aha...ce e cu asta?
Rose-Adica esti fata aia....spaima copiilor?Bau Bau de pe zup?
Me-Da...cred ca de mine vorbesti.
Rose-Eu m-am carat de aici *sari pe geam*
Me-*ridic din spranceana*pentru asta m-ai trezit?la naiba*ma culc din nou*
ok.... intru si eu in joc..... cred ca as face..... hmmm... sa ma gandesc.....stiu ar fi ceva de genul: "uhm... wtf is going on? who the f**k are you... God I'm dreaming? Oh damn when did I sleeped the last time? I know I'm drunk but get the f**k out of my house." Dupa ce pleci : "Damn I' m crazy.... I'm so ....back to sleep.... I'l see myself later....." sa vad ce mi se intampla mie.... sunt chiar curioasa.....
Bun venit in camera mea purple_kitten
Me: O.o prima reactie: iti pocnesc una 21 a doua reactie: Iesti din camera mea! Acum!
Tu: T.T De ce ai dat in mine? T.T
Me: Nu trebuie sa dau explicatii pentru ceea ce fac eu... grr
Tu: Dar nu e vina mea ca am ajuns tocmai in camera ta T.T jocul acela e de vina >.>'
Me: Nu conteaza... iesi si lasa-ma sa dorm >.< si apropo... vezi ca ai roz la avatar :-W Pink is my colour ^^
Tu: Ok ok... you crazy b***h >>'
Me: ok... Bye purple * sweet smile *
Tu: Bye ^^

pe mine cine ma da afara? 21
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31