Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

BlueGum

Sakuma_Lettuce_Mira, daca m-am trezi langa tine:
-te intreb ce naiba faci in patul meu si dece mi-ai luat toata patura ca este frig
-as arunca cu veioza in tine
-te arunc pe jos si te infasor in covor
-pana la urma mi se face mila de tine si iti dau drumul
-pregatesc micul dejun pentru amandoua, iar dupa ce ne-am incarcat bateriile te trimit afara, nimeni nu sta in patul meu! 71
sunt curioasa, oare in al cui pat nimeresc 71
Mambrella.. m-am trezit lângă tine, wow în pat?? Dar ce am facut noaptea trecută? Nu îmi pot aminti, ce s-o fi întâmplat?
În fine, mă trezesc, stau câteva minute să conştientizez că sunt cu o altă fată în pat, ce îmi trece prin minte? Da... petrecere în pijamale 4
În fine mă trezesc eu liniştită, după care îmi dau seama că nu a fost o petrecere în pijamale, dar atunci ce caut eu în pat cu tine? Panică 21, încep să mă alarmez şi să sar prin cameră, fac aşa mult zgomot că te trezeşti şi tu.
Atunci încep să ţip la tine, te întreb ce naiba caut într-un pat, cu tine?? Probabil că nici tu nu îmi raspunzi şi atunci încep să dau în tine cu tot ce vad prin cameră, arunc pernele din pat şi sar peste el, după care mă calmez şi te întreb ce s-a întâmplat. -______-. Ahh da, aştept o explicatie dar nimeni nu gaseşte mai mult decît : Sunt în aceaşi cameră cu o altă fată, şi nu îmi amintesc ce am facut noaptea trecută. Probabil că ne aflam în patul tau, care din cauza nervilor mei stupizi nu se mai numeşte pat. Mă liniştesc şi îmi strâng hainele, că sunt în pijama. Mă schimb, heeeeeeei, în baie că doar atât am nevoie şi eu de intimitate. Ies din casa ta, trântesc uşa.. După care mă întorc amintindu-mi că de fapt dormisem la tine pentru că fratele meu avea musafiri. Mă primeşti înapoi, şi ne amintim cum bausem toată noaptea trecută şi nu ne mai aminteam nimic. 21.

Hai că am aberat prea mult :p.
Ninno ,daca m-as trezi langa tine as face ochii mari ca sa fiu sigura ca nu visez.Dupa care m-as misca brusc cu un tipat scurt,trezindu-te.Ma dau intr-o parte a paturlui in pozitie de lupta din instinc intrebandu-te cum ai ajus/ce faci in patul meu 21 Dupa ca clarifica faptul ca niciuna nu stie am gasi o solutie sa te duci acasa 21 Desi probabil mereu m-as fi gandit cum ai ajuns acolo 71
ma bag si eu in joc daca nu deranjez21
Kitsune's Iris daca mas trezi cu u as incepe sa te imping sa cazi din pat 21
hei all nici nu o cunosc cum ar fi sa te trezesti cu o fata straina in pat21
pai si apoi conversatia:
Ce dracu caut aici? Ce naibi faci tu aici?21Cine naibi esti?21
Dupa micul moment de isterie care continua cu molte intrebari si lovituri cu pernele21...ne calmam si discutam ca oameni21
Sa stii ca sunt periculoase rau pernele2124 Da si tu cu ceva mai moale ca doar nu ti-am invadat spatiul personal2124
anim3_girl,cred ca acum pot sa raspund la ceea ce ai zis mai sus. Presupun ca daca m-as trezi cu u in pat,lafel ai reactiona pt ca eu te-as trezi in momentul cand ma trezesc si eu21Daca tu m-ai lovi ,eu as raspunde clar. Daca u ai incepe sa dai cu perna,eu as folosi mainile21 Te-as imobiliza dar probabil n-as rezolva nimic ,ne-am calma dupa ce-ti dau drumul si am vorbi putin si probabil terminam prin a deveni prietene cu o amintire interesanta21

BlueGum

Kitsune's Iris ...ma trezesc cu tine in cel mai neasteptat loc: in pat O_O. OMG..ce am facut aseara? O mai venit cineva? O venit si baieti? 71 Dupa ce mi-am pus o gramada de inrebari, am inceput sa controlez prin casa poate mai gaseam pe cineva care o fost la mine aseara si nu imi aminteam. Dupa ce am cautat observ ca mananci la mine in pat si deja l-ai murdarit. Vin spre tine si iti dau cateva zeci de picioare si pumni pentru ca urasc sa spal rufe -_-". Apoi plec putin in bucatarie cat sa mananc si eu, iar cand ma intorc camera mea e un dezastru. Ai cautat peste tot ceva cu care sa te imbraci si ti-ai amintit mult prea tarziu ca nu au ce cauta hainele tale in casa mea. Te dau afara frumusel din casa mea si tip la tine cat sa trezesc mortii 4

sa vad, in al cui pat nimeresc? 71
Mambrella
Dorinta mea ar fi sa nu ma trezesc langa tine deoarece este bine pentru tine nu pentru mine19
dar daca s-ar intampla asta as lua niste miere si as turna peste tine...ma duc in padure undeva si caut un urs pe care il pun pe tine19
in final te scoat afara dupa ce te stropesc cu putin apa rece si iti dau o fisa de internare in spital deoarece dupa ce ti-am facut eu cand te-am prins langa mine...
Abarai sa ma trezesc langa tine ar fi trauma vieti mele21
cred ca ar incepe prin bataie nu cu pernele ci cu pumni21
dupa care intrebarile obisnuite:
-Cine naibi esti? Ce cauti aici? etc
dupa care iar incepe bataia...pana la urma nici nu te cunosc si mai ales esti baiat21
eu sunt fata si sa ma trezesc cu un baiat strain in pat 21....
anim3_girl :
Ok,deci ce a-si face daca dimneata ma trezesc cu tine in pat?Oauu !!! Deci primul lucru ar fi sa te trezesc si sa te invit la masa iar apoi iti multumesc deoarece in acea zi nu ma mai duc la sc,deoarece voi manca bataie fiindca nu voi avea raspuns pt. intrebarile tale .
Sa ma trezensc langa Crom Zefir 21 ce interesan ar fi21 probabil ti-as tipa in ureche din instinct 71 mi-as pune mana la gura iar daca tu nu incepi sa tipi sau sa folosesti pumnii te intreb cum ai ajuns aici , daca ti-e foame si cu ce sa te servesc 21 daca incepi sa tipi ne luam la bataie dar nu cred ca ai putea sa ma bati 10,mai degraba ti-ar parea rau ca m-ai cunoscut 21
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31