Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Daca m-as trezi langa tine ....... As incepe o conversatie despre animeul Bleach in scopul de a incerca sa aflu ce avem in comun , si cine stie , poate ne-ar placea aceleasi lucruri si ne-am imprieteni ^^ . Daca ne-ar placea acelasi lucruri , am fi prietenele cele mai bune intr-o secunda cum a fost in cazul meu cu Elvira 4 .
waw ... ce as face oare ?
cred ca as deschide ochisori somnoroasa si as tipa ( poate as cadea din pat , dar e obtional 21 ) . Oricum as incuia usa si dupa ce ti-as adresa un interogatoriu lung mi-as da seama ca esti de pe zup si as tipa din nou de incantare .
Cel mai probabil ne-am plimba prin oras , iar eu as vorbi intr-una , dar as face orice sa te simti ca acasa . Am vb intr-una si intr-una pana ne-ar durea gura ( in cazul meu e o raritate 21 )
As incheea ziua probabil cu un schimb de id-uri si probabil am ramane prietene bune 4
Pai dat fiind ca nua m vorbit cu tine in viata mea as frace ceva de genu:
-ce?Unde?Cand?Cum?Cum ai intratTi-as da cu perinita in cap [sorry.. ] as lua matura si te-as lua la suturi pna ai iesi afara din casa mea,patul meu si viata mea.Desigur 45 daca cumva vrei sa ne cunoastem mai bine ,atunci dupa ce ti-am dat o mama de bataie,mi-as cere scuze si te-as intreba ce faci aici 5[sorry..]

1515
Bag repede un.......... edit! Sa nu va ganditi la altceva, dupa ce imi bag caietele in dulap revin cu un edit.
Dar eu daca ma voi trezi linga userul deasupra as tipa in gura mare>>>>>AAAAAA.....yaoi maniac>>>sper ca nu e si yuri maniac...O.O....
Dar sincer nu as fi deloc nefericita daca mas trezi linga tine draguto^^....as fi chiar bucuroasa>>mai ales sa ajung in Romania^^
Sa ma gandesc 39
mic dejun, iti prezint orasu' , anime si te trimit acasa 106
hmmm...Mersi mult!
Asta inseamna ca sunt bine primita21
Stai ca iau mine bilet la tren si vin>>dar ma gindesc ca nu ma alungi din prima>>ca-i cam zapada aici si poate sa nu aiba ruta inapoi aceeasi zi^^
Daca am asa soarta...atunci cu placere as face si eu acelasi lucru ce face Elizabeth ptu mine...voi veni la ea>>dar ne trezim in camera mea21...imi convine...
Cred ca m-as imprieteni cu tine imediat. Nu mi-ar fi greu. Plus ca suntem si colege de banca la thread-ul "Anime classroom", iar asta imi va da mai multa usurinta in a vorbi cu tine ^^. Prin urmare, am deveni prietene bune din prima clipa.
Da Michiyo...daca ma trezesc linga tine la fel cred ca si tine...in schimb pentru nota buna la teza imi vei ocupa ziua cu ceva nemaipomenit^^...heh..ar fi nostim^^
Apropo...si colege de banca inca foarte nebune>>dupa taraboiu cela>>nuti faci griji de propria camera>>de ne apuca iar criza?21
In primul rand cred ca as incepe sa urlu in gura mare. Sa te lovesc in cap cu perna.. probabil si cu telefonul ca ii totdeauna langa perna mea :]]. Ti-as turna dupa aia un pahar de suc in cap si as aduce galeata cu apa. Dupa aceea probabil ti-as aduce bandaje si si tot ce iti mai trebuie. Trusa de prim ajutor :]].
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31