Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
DAca m-as trezi langa, min?

Oo pai as imbratisa-o si as asculta k-pop cu ea toata noaptea! Si ne-am juca sticla, vom privi animeuri si sure, ne vom uita pe zup 3 DEci, asta as face eu daca m-as afla langa minHie! :X aa Si sa nu uit, vom manca si floricele :-> Ce stiti voi? 21
Daca m`as trezi langa Artist as regreta prima data ca nu e baiat XD dar m`as resemna imediat gandindu`ma la cate chestii tari vom face,multe fiind mentionate sus de ea in persoana. Am manca floricele si nelipsita ciocolata :X ,am intra pe zup,ne`am uita la anime si la hentai`uri daca ii plac ei si am face schimb de id`uri. hug
Quacky19..(Gabitza meah83 )

Daca m'as trezi langa tine..poi...am face cea ce am face de obicei..4iscutam21..Ne uitam la anime..intram pe zup3..ce facem zilnic..(dar fara mersul la scoalaa45)..Si ascultatu' profei' de matebla bla..mrg..Asta as face3+ Vorbitul despre excursie8
Pai prima data cred ca i-as da o perna in cap :]] As fi gem : WTF ?! Who are you and what are you doing in my room ehh ? 45 Dupa ai cred ca m-as calma.. :- ? Avand in vedere ca nu prea o cunosc.. as face cunostinta cu ea :]] Si dupa aia ca niste fane ale Zupului banuiesc ca ne-am holba toata ziua la monitor :]] Apropo : Daca ii plac baietii mergem sa vanam cativa :]]
Imi place cum gandesti RozZy ←™ 15...
Sigur ca vom merge ..21...asta daca vrei10
Si acum..daca m'as trezi langa tine..poi..cum ai si zis..as face cunostinta iar dupa aia cred ca ne'am uita pe zup sau am vorbi despre Naruto, Naruto Shippuden..Am vazut ca esti fan3..exact ca mine3..Si cred ca mai avem si alte lucruri in comun..am o presimtire..desi suntem zodii cu caracter clar diferit22.Ma rog. Cred ca ne'am intelege ^.^
Hachiko 15 la ora asta am ganduri perverse. Pai daca m-as trezii langa tine in pat cine stie ce intentii mi-ar trece prin cap la ce imaginatie am acum. Dar hai sa nu o dau prea in yuri 21 Te-as invita sa bei o cafea cu mine si am discuta, apoi am vedea noi ce-am face 4
pai nu te cunosc Cata deci as face cunostinta cu tine si apoi ca un om bun ce suntZuppy05 te-as arunca pe geam pentru ca nu imi place sa imi intre cineva in camera21 si eventual am vorbi cu alta ocazie
aka yuki - in primul rand cred ca as tipa...m-as holba la tine ca idioata si as striga sa iesi afara, incercand sa-mi dau seama ce se intampla. si apoi m-as calma si as afla cine esti si ce vrei, iar apoi...apoi m-as mai baga la o repriza de somn...si te-as invita sa ramai...nah nu am un suflet rau, dar cu conditia sa fcai tu curat apoi in camera si sa-mi servesti micul dejun la pat 9
o.O, probabil ti-as da un hug si m-as culca la loc 10, cine ar refuza sa doarma langa o fata frumoasa 2124< eu stiu ca nu 21
pai ar fi destul de ciudat as putea sa te alung cu perne afara dar pe geam sau as putea sa fiu mai draguta si sa te intreb cine esti si ce doresti dar nu sunt eu atat de draguta cel mai probabil vei zbura pe geam19
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31