Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Daca m-as trezi langa tine Kitsune's Iris cred ca prima data m-as uita la tine surprinsa as face o fata de genu' o.O?. Te-as intreba cum ai ajuns in patul meu. Am incerca impreuna sa ne dam seama cum ai aparut acolo si cu siguranta nu ne-am aminti nimic *intamplare bizara*, apoi am rade amandoua de aparitia ta misterioasa in patul meu. Ti-as pregati micul dejun ca sa nu pleci de la mine flamanda. Dupa ce ai pleca m-as bucura ca parintii mei nu au fost acasa pentru ca imi cereau o explicatie iar eu nu stiam ce puteam sa le spun pentru ca nu-mi dadeam seama cum se intamplase sa ajungi ca prin magie in patul meu. Noi am deveni prietene si am rade de fiecare data cand ne-am aminti acea dimineata. 4
Daca m'as trezi langa tine as face asta : prima data as fugi de langa tine in baie si m'as aranja pentru ca dimineata arat ca naiba si nu mi'as dori sa te speri daca m'ai vedea ! Apoi , as sta de vorba cu tine , ne'am juca jocuri video , ne'am plimba cu rolele , am asculta muzica impreuna 15 si...am face lucruri distractive . hug Asta numai pentru ca esti de treaba si totodata incepi sa'mi devi o prietena buna .
well daca m-as trezi cu tine, te-as pune sa astepti pana ce fac un uds, apoi te-as lua cu mine in oras, in parc la o inghetata ^^ daca e cazu, un suc, binenteles tu nu ttrebuie sa platesti nimic, eu platesc pentru amandoua, apoi am merge sa-ti arat orasul meu, scoala unde invat, paote am merge la o cafea si o carte buna, sau un film bun, care sa ne atraga, apoi iti spun ca mi-0a facut o deosebita palcere sa fiu alaturi intr-o zi atat de deosebita, si apoi vom vorbi despre lucruri marunte, care ne va distra pe parcusrul orelor ramase. >:d< *hugsss*
pai am isterizat prea mult cu ceilalti...asa ca daca mas trezi cu u Pachirisu as incerca sa nu ma speri prea tare 21...dupa te-as intreba daca iti place broasca mea testoasa21
Vreai sa mor?22 daca te prind langa mine in pat te dau de urgenta jos deoarece mie imi place sa dorm singur pentru ca asa amm mai mult spatiu...nu suport sa iau pe altii langa mine si mai ales pe cineva pe care nu-l cunosc>_>
te dau jos , apoi te arunc afara punand cainii pe tine...
cam atata
ti-a ajuns?21
CUMMMMMM??!! Eu cu un baiat in pat!
Ce mama naibii cauti aici tipule?! Eu nu-mi amintesc sa te fi invitat sa dormi la mine-n pat si sunt minora for Godness' sake!!
Cara-te mai repede ca daca nu pun catelul meu (bulldog francez de 5 saptamani 21 ) sa te muste! Sari pe el, Pucky! (Pucky is the dog... eh my puppy 21 )
yeah, te-as invita la un suc, desiiiiiii probabil sansele sa vi cu mine, sunt destul de scazute. >__> dar te pot invita la un gravitation poate un manga gravi 5 si o cafea in timp ce ne mai uitam cum shu s-a intalnit cu yuki O.o
ceva de genul, si la un film poate, daca nu vrei te-am lsat sa pleci iar eu imi continui viata linistita alaturi de ursulache al meu Toby 21
Pachirisu !! ^_^
Daca m`as trezi cu tine in pat , te`as lasa sa dormi in continoare.Eu ma scol fac un dus si iti pregatesc un mic dejun copios.Te scoli frumos si ma intrebi daca am ciocolata.Eu iti spun ca nu am cocolata normala am bomboane frumos colorate de ciocolata.Tu ma intrebi daca poti sa iei doua din ele in loc sa mananci micul dejun , eu iti spun da.Iti aduc cutia cu bomboane pentru a te servi iar tu o mananci pe toata 21 !! Eu ma uit la tine cum imfuleci ciocolata si iau si eu o cutie si iti urmez exemplul 2121 !!Ce ne mai intelegem noi doua Pachirisu 21
Zollitha ?
pai ,daca m-as trezi din somn si te-as vedea langa mine,ti-as da un branci din pat ,chiar daca este de 2 persoane,am nevoie de MULT spatiu .De dimineata inainte sa te trezesti as suna la politie sa vad daca nu s-a pierdut un copil ca sa vina sa te i-a, ca nu prea imi place sa imi impart micul de jun ti-as pregati si tie unul .Dupa ce parinti tai ar veni as dezinfecta toata casa (asa sunt eu ,dupa ce vine cineva fac imediat curatenie )
BlueAngel ...
Daca m-as trezi langa tine as fi foarte fericita ca putem petrece un timp impreuna... Cred ca primul lucru pr care l-as face e sa iti ofer ceva de mancare , apoi sa iti sun parintii ca sa ii asigur ca esti okay , apoi am vorbii despre fic-ul nostru ... Desigur nu cred ca ma vei baga in seama ... te-ai duce imediat sa imi cauti motanelul ... pe cel gri ! ( asa faci mereu ... de se ascunde si el acum cand vede persoane straine !) Apoi cred ca ne vom distra in continuare pana in zori si a doua zi te las sa te duci acasa , ca doar e apropape de mine si tu sti drumul foarte bine ...
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31