Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Hmmm..mersy mult de intimpinare placuta21
Trebuie neaparat sa vin cumva la tine pe furis noaptea sami primesc sucul si sa dau un telefon...s.a.
Ei....daca m-as scula noaptea si nu teas vedea as proceda la fel...insa daca e dimineata si vad ca esti fata atunci deloc nu...ptu ca ma rog>>ma dezmiticesc mai repede decit altiiSmile
Mitch cum ajunsasi pe la mine prin pat ?
In fine te servesti din frigider daca tie foamea... dupa mergem la o plimbare prin oras...apoi ne uitam la anime si spre seara te trimit acasa 10
Pai....Zburam cu Mos Craciun si am aterizat din intimplare in patul tau>.nu mai tin bine minte caci am lesinat de frica in cadere^___^
Dupa intimpinarea ta calda cred ca am fost multumita ca Mosu ,ma lasat, insa cred ca cind am ajuns acasa a dat deja Elisabeth o raita cu Mosu...si...in pofida ironiei a aterizat si ea, dar deja in patul meu21
Aceeasi primire>>ms!Smile
Pai ce sa fac? as vorbi intr-una si ti-as pune o suta de intrebari.. si iar as vorbi pana ti-as face capul calendar24. Uneori vorbesc mult.
Probabil as avea o fata gen "WTF" si te-as intreba cine naiba esti si ce cauti in patul meu O.O Daca imi zici ca esti de pe zup probabil te intreb de ce esti gigolo daca la profil scrie clar "Female" XD
Pai nu stiu exact ce as face. Probabil prima data as ramane gen, wtf O____O Dar dupa aceea m-as calma si m-as comporta ca si cum totul mi s-ar parea normal xD As incepe sa vorbesc cu tine, despre zup si despre tot ce se intampla pe aici 39

Mi-as face un nou prieten15
Well, prima data as fi socata, iar apoi te'as intreba cine esti si cum ai ajuns in patul meu?And then, ti'as pune o multime de intrebari [si cand spun o multime, chiar asa este xD]
M-aş întreba de unde ai mai apărut şi tu, apoi te-aş întreba cine eşti [ nu cred că te-aş recunoaşte ]...şi dacă vrei să fim prietene { dacă tot aveam ocazia ;]] ).[posturi unite]
M-aş întreba de unde ai mai apărut şi tu, apoi te-aş întreba cine eşti [ nu cred că te-aş recunoaşte ]...şi dacă vrei să fim prietene { dacă tot aveam ocazia ;]] ).
m-as uita sec la tine te-as inveli sa nu racesti si as dormi in continuare...dupa 1 minut as realiza ce se intampla si mi-as pierde caramida preferata dupa care as dormi in continuare
*insert naughy things* *censored* you don't wanna know. actually you'll know pe 21 :]]
Wel tu ştii ce aş face ^^ na na na hehe. să zicem doar că nu ai mai avea cum să scapi vreo cateva decenii.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31