Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Aş începe să ţip, să lovesc şi să mă întreb unde naiba mă aflu şi cu cine şi ce s-a întâmplat şi să îmi amintesc ce naiba am făcut cu o seară înainte, dacă nu se poate ca posibil, cine ştie ce şi cum să fi băut şi să se fi întâmplat ceva dezastruos.
Apoi realizez că e o fată lângă mine şi rămân perplexă.
Vai, sunt lesbi.
Şi apoi îmi dau seama că de fapt e doar un vis şi mă culc la loc şi când mă trezesc, din nou, îţi dau o îmbrăţişare, că numai idioţenii fac în somn, pic pe pernă şi mă culc la loc.
End of story.
teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh hug

daca m-as trezi langa tine ... 39 as crede ca sunt intr-un vis foarte bun si as avea grija sa nu fac actiuni bruste ca sa nu ma trezesc 10. and after that I'd go get my raincoat 1919

glumesc, probabil as fi prins intre sentimentul de vina si sentimentul de mandrie pt ce am facut cu o seara in urma 65, dupa care ti-as da un pupic...
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN

Dacă m-aş trezi lângă tine într-o dimineaţă te-aaaaaaaaaaaş îmbrăţişaaaaaaa for real, like really really tight. Ok, moment sweet and probably un pupic pe obraz.
AND AFTER THAT:

WTF ARE YOU DOING HERE IN MY BED ?
AOHFRASORHWO!! * screams*
* stares* *screeam* *Stares* *Screams*

And then I will probably laugh. Because we are both dressed up and nothing happened. PHEW.
*hugs Tan again*
daca mas trezii langa ony-chy as intrebao : "esti insarcinata" 24
Pai.. la ce adormita is eu dis-de-dimineata probabil m-as holba ca o fraiera si m-as tranti la loc in pat. Dupa aceea as tresari brusc si m-as ridica automat in sezut. As incepe sa urlu dupa care sa arunc in tine cu tot ce prind! Monitor, tastatura, haine, telefon, ghiozdan, dulapuri si tot ce mi-ar veni la mana. Dupa o serie de aruncari probabil ca as incepe din nou sa urlu dupa care sa iti dau cu perna in cap. Si nu in cele din urma o serie de fugarit prin tot orasul :]] Si prin urmare iti zic sigur ca ar trebui sa-ti platesc spitalizarea 39
pai m-as holba pentru ca nu as sti cine esti si ce vrei ...apoi m-as gandi ca esti probabil o hoata si as tipa la mama sa vina sa ma salveze24 ca dupa sa te arunc pe geam19
Umm,cred ca asi ranjii,dupa aceea te-as intreba daca vrei o cafea/ceai/cioco si am vorbii.As intra pe calculator si am privii impreuna animeuri
21cam atat in creierasul meu
Mai intai,as fi nedumerita.Dupa care te-as imbratisa pentru ca esti sysu meu dulce,am manca multa cioco,am palavragii ore despre yaoi si am privii anime-uri.Cam atat

*ILY Yaoi Maniac*

Hm..Cred ca daca m'as trezi langa Frozen Soul as face o moaca ceva gen : WTF ? "Ia stai putin . Eu m-am culcat singura in pat!" and "Who are you ?" Dar nu apuc sa termin fraza deoarece cad ca un bolovan pe perna moale , deoarece nu era ora mea matinala . Stau si realizez ca sunt cu tine in pat si sar ca ticnita din pat si intreb iar cine esti , ca mai ianinte nu ai apucat sa'mi raspunzi deoarece inchisesem ochii . Nu te las nici ca scoti macar un sunet pe gura si cred c'as zice :"Iesi afar' ! Afara din casa mea , din camera mea sau chem politia !!":]] Iau telefonu' si tu iti faci curaj si zici ceva gen "Sunt cutarita de pe Zup." Da' eu :"Aaa ? da? pai atunci bine hai sa vorbim . Vrei o apa ceva , ceai , cacao ? Dar mai intai da'mi permisiunea sa ma schimb de pijamale." xD
Asa as reactiona eu 19
Cred ca m-as speria. Dar apoi te-as invita la un ceai, as pregatii micul dejun si apoi ti-as propunem sa mergem la bucuresti cu trenul(daca te trezesti la mine acasa), iar daca esti din bucuresti ti-as propunem sa mergem la Nijikon.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31