Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Hmm...Cafe au vanilla , daca m-as trezi si te-as gasi langa mine, cred (adica mai mult ca sigur ) ca te-as trimite sa imi faci o cafea (presupun ca stii sa faci una ) , ca sa pot gandi si eu limpede, apoi cred ca...te-as pune sa-mi mai faci una 21(sunt dependenta...stiu>.<)
Khonsu,daca m-as trezii langa tine te-as imbratisa muult si tare,apoi ti-as da chec,coliva,chioco,inghetata de cioco,cacao si tot ce contine cacao(mi-e lene sa le enumar).Ti-as arata toate pozele pe care le am in calculator,iar apoi ne-am baga in congelator ca sa racorim si luam si vin sau bere si desigur cafea,cata vreiZuppy03
Asta as faceZuppy08
BLforever
Daca m-as trezi langa tine probabil ca l-a inceput te-as pipai sa vad daca nu visez cumva,dupa care am manca cata ciocolata vrei tu,ne-am uita la yaoi si am vorbii ore in sir despre durarara,mai ales despre scumpul de Shizuo71
Nee-sama...ce doreşti să manânci?
nimic...bine ¤fall¤ :zz:
I-as spune cu vocea lui Romeo Fantastik "Da-ti chilotii jos!"
Omg, te-as pune sa imiti vocea lui Romeo Fantastik 15.
Daca m-as trezi cu triangle in pat m-as intreba imediat cat alcool am baut seara trecuta sau daca nu cumva cineva m-a drogat. Smile
În primul rând aş sări un KM mai încolo,după m-aş întreba dacă visez,sau dacă m-am lovit la cap,sau,poate dacă am murit,şi acum o bântui pe săraca fată :]]
Glumesti? Nu-i asa? Spune-mi ca glumesti.

Ce as face eu daca m-as trezi cu MinHie ?
Ati inebunit?


.___.

E logic ce as face...

As incepe sa tip de bucurie.
As spune ceva in genul:
- Deooo!! A aflat maicata ca ai luat patru la romana, si te-a dat afara din casa? Dupa care as impratisa'o, si i-as cere sa ma scarpine dupa ureche.
Am petrece toata ziua numai razand si bagand in noi ca porci, dupa care, probabil, am bea niste energizante si ne-am duce la un fast-food sa mai punem cateva kilograme pe oase.
In timp ce am merge sa cumparam ce-am avea de cumparat am vorbi despre baieti, si cel mai probabil... am dansa Replay pe drum.

Te iubesc nebunooo!!!
OMG!! Dacă m-aş trezi lângă ea?!!!! LOOOL!!!!! .__.!!
Păi,aş ţipa urla şi toate alea,de aş trezi toţi vecinii,după care ascultăm muzică,mâncăm de la fast-food-ul de peste stradă,ne uităm la băieţi drăguţi,la trupele noastre favorite cântând live!!!! :X:X:X Şi la show-uri! Şi la videoclipuri! :X:X .____.

Åži eu te iubeeeeesc :X:X:X:X
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31