Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
^^Miley^^
daca m-as trezi cu tine in pat ,maiintai ti-as spune sa imi faci loc dupa care te-as intreba despre 'plimbarica in parc pe care ai avut-o'.Dupa as aduce-o pe Zoey sa te uiti putin la ea... .Apoi cred ca am intra pe net si am cauta tot felul de lucruri.Dupa cred ca ar trebui sa mancam si noi, nu ?apoi.......o sa mai vorbim despre....diverse .Dupa o saptamana i-as suna pe parintii tai sa le spun caesti la mine si sa aduca motanelul sa se inprieteneasca cu Zoey....dupa o luna as merge cu tine acasa ca sa nu te ratacesti...

Andrutza

BlueAngel pai daca m-asi trezi cu tine in pat ti-as spune: "Ce faci mai aici!?".
Apoi ti-asi da cu perna in cap de 4-5 ori si iti arunc putina apa in cap7121. Te iau de bluza iti spun: "A, pleaca imediat! Nu suport ca cineva sa doarma langa mine!!!!"
gata#:-S
sper sa nu te superi dar e doar un joc4
cat_girl daca mas trezi cu u in pat as incepe cam asa:
mama, mama multumesc pt ca dupa 7 ani de rugaminti miai luat in sfarseala o pisica.
apoi as merge sa iti fac o baie21....
dupa tias da de mancare..ce buna stapana sunt21
sorry...si nu glumesc ma milogesc de mama de 7 ani21..si inca fac asta
Ang3l_R3b3l ....mai intai.....
nu erai anime_girl? daca da uite ce as face:
mai intai ti-as spune sa te dai mai incolo Dupa te-as lasa sa dormi ,iar eu m-as strecura in alta camera si as suna pe cineva care te cunosate si l-as pune la un interogatoriu despre tine....dupa ce te-ai trezi am manca ceva si dupa ai pleca singura .Sauu mai bine zis fortata de cainele vecinilor mei...
da eu eram anim3_girl..miam schimbat nikul
asa sa revenim
daca mas trezi langa u...mias uraca piciorul pe tine...deoarece asa dorm eu..dupa ce tu ai fi urlat mas trezi si tias da in cap..spunand:
Al dracu ceas, da urat face!
daca mas trezii langa tine "Inger Rebel" as urla, dupa care ti'as trage o perna in cap , ca dupa aia sa te intreb ce mai faci, cum o mai duci, cum ai ajuns langa mine ( da sunt genul care mai intai spinteca dupa aia judeca), am vorbi despre chestii plictisitoare, ne-am uita la un film, iar la sfarsitul zilei te'as da afara pentru ca ziua sa nu se repete iar urmatoarea dimineata
OverTheRainbow
daca maa trezi cu tine langa mine ,e cu totul altceva;
mai intai ti-as trage o perna in cap si as incerca sa te dau jos .Dupa te-as lasa putin....apoi ti-as mai trage o perna ,dupa yi-as spune ca daca vrei sa dormi cu mine sa imi faci loc ptr ca nu suport sa nu am loc in pat .Dupa ce ne-am trezi ti-as mai da o perna in cap si mi-as aminti ca am mai facut asta o data ....dupa cred ca am manca ceva ,am mai vorbe despre diverse.....ti-as prezenta pisica mea si cainele(o rasa foarte mare si pericoloasa) ,iar cand ai vedea cainele ai luao la fuga ca sa scapi...
nu as face nimic important , doar l-asi scoate afara deoarece mie nu imi place sa dorm cu cineva in pat>.>
patul meu este disponibil numai pentru mine si daca as prinde userul de mai sus in patul meu , i-asi da un sut in fund si il scoat afara dupa ce ii torn o galeata de apa rece in cap>.>
deci sa nu va prind in patul meu:grr:
asta ii fac userului de mai sus : :die:

Andrutza

What!? tocmai un baiat!? minunat Marian ti-ai gasit nasul *crazzy*
asa pai ce ti-as face eu tie39
ti-as da un bobarnac in cap, te-as baga sub dus la apa rece ca sa te scoli71*crazzy*21, poorma ti-as da cateva palme4 si in ultimul rand un sut si ai iesit din patul meu! It's my bad! Not you! Ok!? Capish!?21
sper ca ai inteles ca de nu...15
Pai daca m'as trezi langa tine, sa zicem , c-ai vorbi, ti-as zice "Mama, da azi am ore de la 2 , lasa'ma'n pana mea sa dorm" dupa care m'as foii, mi-as lua telefonul, s'ascult orice melodie ( ritualu' meu de dimineata), dupa care'as sarii ca arsa din pat, pentru ca mi-am dat seama ca nu esti mami, as fugi in baie, sa ma uit in oglinda, dupa aia as venii inapoi, sa te invit sa te dai jos din patul meu, si sa te iau la bani marunti, dupa care m'as linisti, si ti'as face cunostinta cu minunatele mele gusturi muzicale, iar dupa cateva minute ai fugii ( duap cateva minute cu "Silencer", teoretic), de preferinta pe geamul de la baie, ca da in balcon, ca sa nu'ti rupi gatu'.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31