Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
KurosawaKumiko ...Daca ma-si trezi langa tine nu as face nimic special.As sta si as vorbi cu tine despre ce anime-uri preferi si alte chesti:-p

InuYasha Hanyou

OMFG Ruuun for cooooveeeerr !!!

JUst kiddin

Pai cred ca o sa intreb ce cauta acolo,si dupa aceea poate o sa purtam o discutie civilizata despre anime si manga si tot ce are legatura cu astea 2 ... altceva nu-mi vine in minte
cred ca daca m-as trezi cu tine :

Cred ca as avea o privire O.O in gandul meu ( cine este tipu? )
Te trezesc si te intreb, apoi mai vedem. Evident varsta este incredibila dintre noi doi, cred ca as incepe sa explodez de nervi la inceput X_X dar apoi as incerca sa te iau la intrebari. In cele din urma, te iau la un tur prin oras si
vorbim de mana si anime si poate mergem la un suc impreuna. Apoi mai vedem.
Un film, putin linkin park si iar anime si manga. :X
Lynn, daca m-as trezi langa tine, m-as uita lung la tine si as incepe sa te zgaltai. Astfel odata sculata am putea sta de vorba si as putea sa te indop ci ciocolata :ha:
Oricum in cel mai bun caz prima reactie ar fi urlatul si dupa aia calmul absolut. 21
Black Pearl daca m-am trezi cu tine in pat s-ar intapla cam asa:
Eu: aaaaaa....cine esti tu? ce vrei? esti vrun spoin? cum ai ajuns aici? esti extraterestru? ce vrei..bani? nu am acum...vrei sa ma omori..m-am rugat la Domnu sa ma protejeze... te avertizez ca stiu karate.
Tu:..aaa...despre ce vorbesti? taci ca vreu sa mai dorm, asta nu e ora mea de sculare.
Si te-ai culca in continuare. Eu de nervi ca nu mi-ai dat nici o atentie as incepe ca sa te lovesc cu ce-mi venea la indemana..{cu perna mea ce are panda pe ea}.
Eu: super panada in actiune. Draga necunoscuta [in timp ce-ti dadem cu perna in cap] cu cine crezi tu ca ai de face? adica iti fac un discurs care mi-a luat 10 minute, incerc sa fiu cat mai politicoasa si tu ce faci, dormi in continuare..da unde te crezi la hotel de ***** ?
Tu: Da ce nu sunt acolo? aa stai ca nu sunt..camera e cam dezordonata..e numai in roz si pe masuta aceea ursuleti,, un poster pe acolo cu...habar nu am cine-i ala...Dea..pai asai, mai bine as pleca. Auzi sti cum sa ajung acasa?
Eu: da de unde sa stiu, nici nu stiu cine esti, cum ai ajuns aici crezi ca as sti si unde locuiesti.
Tu: Asa ma gandem si eu, uite adumi niste manacre, da vezi sa fiue toata buna nu jumatatea arsa jumatate pe jos, si apoi vb despre mine.

Cam asa ar decurge 4 Ne stiind nimic despre tine sper ca nu ti-am dat o personalitate departe de cea a ta naturala.
Blood_Saya
Ce as face eu daca m-asi trezi langa tine?39
a da
Nimic specia doar as sta la o mica cafeluta pentru discutii legate de anime-uuri si alte chestii legate de altceva21
scuze.duc lipsa de inspiratieo_O
Me:I have..no..inspiration..Zuppy03
Narumi :Vrei sa iti dau o bucata din a mea ?15
Me:Wtf,who are you ?Si nu mersi,cine stie ce fel de inspiratie bolnava ai -_-
N:Sunt...eu.Cred 106
M:Mno,bine si ce **** cauti tu in casa mea ?O_O *se panicheaza*
N:Am postat la un topic pe animezup stii,ca deh nu aveam ce face si m-am trezit brusc aici ._____. .Un loc destul de.. >_>
M4e cum ? grr
N4e simplu,ordinar whatever xD
M:Năăăăăăău,anything but ordinary for god's sakeeeee!
N:Avril Lavigne?39
M:Yah.
N:Nice xD
M:Vrei niste cacao si chec? :3
N:Sigur xDDDD
Mitzu: Wtf?! Unde sunt? o.o
Eu: Taci! Ca ma doare capul, nu trebuia sa beau bere si Hell -___-.
Mitzu: Dar cine esti? ._.
Eu: Pot sa iti raspund cu o alta intrebare? Cine esti tu?
Mitzu: Well, sunt Laura, adica Mitzuke de pe zup ^^. Daca stii ce ii ala -___-.
Eu: Laura? 43 WOAA *in timp ce o sufoc* Eu sunt Denny 15.
Mitzu: WTF?!
Eu: Nu ca wtf o.O.
Mitzu: Atunci OMG !!.
Eu: Alta discutie nu putem avea? ._.
Mitzu: Cum am ajuns aici? 5
Eu: Simplu, prin jocu ala 39. Stii tu 78.
Mitzu: Aha, stiu eu 21.
Eu: Deci ... vrei ceva sa mananci?
Mitzu: Ai cacao? :3
Eu: Prea multa, hai ca punem si niste prajituri pe langa.
Mitzu: Hmm bine gandit ^^.

Nu am inspiratie Zuppy03
Denny
Pai in primul rand...m-ar apuca niste nervi(aia mici..nu cei mari).Te-as lua la intrebari de genul ce faci in camera mea si cine mama yaoi-ului esti.Dupa ce m-as trezii mai bine,as constata ca esti Denny de pe Zup(wow).Asa ca m-as calma.Dupa care...cred ca am incepe sa vorbim despre fel si fel de subiecte.Am manca bombonele...Ferrero Rocher sunt preferatele mele...ne-am uita la filme(de preferat Twilight)...am asculta muzica,am rade...am arunca cu obiecte pe geam(ador sa fac asta).Si..cam atat(daca nu imi vine vre-o idee geniala...gen sa schimbam presurile de la usile vecinilor78)
Ja'
Pai:Stiind ca esti de gasca , nu as face mai nimic iesit din comun si doar as sta la o mica cafeluta21 ca sa descutam despre ce anime-uri preferi , manga , personaje preferate si alte chesti.
Si te-as mai intrteba ce cauti la mine in camere , de ce esti in camerea si cum ai ajuns4Smile
Deci nu as face nimic important dupa ce fac o criza de nervi><21
Ja ne
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31