Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina]

#5
Sunt nou venita si eu si:i know i know veti spune:e nou venita si comenteaza la alt nou-venit ce aiurit,etc. Dar tot vreau sa comentez.


CAP1:
era o zi frumoasa si insorita de vara. pasarile cantau(Iar,ar trebui un punct) nori capatau diferite forme parca rupanduse(rupandu-se) uni din alti,( doi de ,,i'') intro casa superba(intr-o) {mai bine spus vila} 2 copi(copii) de 18 ani(hai sa fim seriosi:ei la 18 ani sunt copii?!) se certau si se bateau cu khetkup(ketchup) si mustar .
-naruto idiotule numai da ca in o jumatate de ora mama e aici.(VIRGULA>.<.Ma rog ,,ca in'' este o noua expresie in vocabularul limbii romane) spune o fata cu parul roz bombon cu fata alba ochi de smarald si un corp de invidiat numele ei era sakura , sakura haruno.(Mi-e frica sa mai comentez)
- chiar neputincioasa mica . spuse un baiat cu ochi ca cerul limpede si parul de un galben tipator el se numea naruto uzumachi.(vreau sa mooor :(( )
-pe cine faci tu ''neputincioasa mica'' spuse sakura in urmatoarea clipa aplicandui o miscare de judo [nu stiu daca am scris bn4]lui naruto(paranteze,paranteze...pff fetita...aplicandu-i...Sakura...bn4...)
-au.... dar nu apuca sa termine ca cineva batu la usa in acel moment sakura speriata comanda slujilor sa faca camera de zi ca noua in 2 sec.(Deci pe bune.Imi chem porofesoara de Romana care ma cicale la cap daca i-au noua ,si te face una cu pamantul.)
-sigur domnisoara sakura. spusera toate in cor.(sigur,domnisoara...catynca...vom fi balnzi cu tine...Cum doamne iarta-ma sa fii bland???Stii cate critici am primit eu fetita?!Si nici n-am renuntat la fic,nici n-am facut fitze...am acceptat si m-am perfectionat.)
si in cat timp ii lua lui naruto sa raspunda casa fu ca noua.
-buna ziua am venit sa va aduc corespondenta.spuse un domn de vreo 34 de ani.(ca sa fie mai estetic puteai scrie : treizeci si patru.Ce sa mai zic de inceput de propozitie cu litera mica!)
-mdea bine spuse naruto plictisit.
Intre timp la casa de langa ei era o galagie mult mai mare(punct)
-itaci idiotule unde dracu miai pus casca? spune un baiat de vreo 18 ani cu parul negru facut tepi la spate ochi de un abis intunecat pt ca era cald afara sa sa isi ia doar blugi si o vesta desfacuta pe spate .(aoleu,aoleu,aoleu!itaci?!...Ma calmez...fetita...se spune Itachi.Mi-ai...Imi vreau inhalatorul pe care nu-l am.)


M-am oprit aici.Ca pana la sfarsit cred ca faceam infarct.Elly,imi place critica ta! Dar n-as vrea sa comentezi si la ficul meu <.<

Naratiunea:comme ci comme ca,dar parca totusi e putin grabita.
Descrierea:Aproape ca nu o vad deloc.
Ortografie: Iti vine sa te omori!

Si nu mai vreau sa mai continuu...

Oricum eu zic sa pui o continuare sau ceva.Noi,scumpo,trebuie doar sa-ti dam ,,impulsuri'' ca sa te corectezi si sa evoluezi.
[Imagine: funny-2.gif]

My gaia avatars:
[Imagine: 147d576.png][Imagine: 6522781.png]
The stars lean down to kiss you,
And I lie awake I miss you,
Pour me a heavy dose of atmosphere.
Cause I'll doze off safe and soundly,
But I'll miss your arms around me
I'll send a postcard to you dear,
Cause I wish you were here.

I watch the night turn light blue,
But it's not the same without you,
Because it takes two to whisper quietly,
The silence isn't so bad,
Till I look at my hands and feel sad,
Cause the spaces between my fingers
Are right where yours fit perfectly.



Răspunsuri în acest subiect
O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] - de catynca - 15-02-2010, 05:25 PM
RE: {sasusaku&naruhina}o iubire cam ciudata - de AnimeliciousAngel - 15-02-2010, 08:06 PM
RE: {sasusaku&naruhina}o iubire cam ciudata - de catynca - 17-02-2010, 03:28 PM
RE: O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] - de catynca - 23-02-2010, 11:48 PM
RE: O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] - de catynca - 24-02-2010, 11:51 AM
RE: O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] - de Anya - 25-02-2010, 06:44 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Mereu Impreuna [NaruHina] adina.sweet43 24 13.268 07-09-2013, 05:26 PM
Ultimul răspuns: Sindori
  [Naruto] Iubirea se naste din gelozie(NaruHina) Madalovenar 23 13.558 17-08-2012, 09:32 PM
Ultimul răspuns: Madalovenar
  N fanart(naruhina & sasusaku) sakuraFAN 4 3.546 24-05-2012, 06:47 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Iubirea e....ciudata! Daya-chan 0 1.841 23-03-2012, 06:10 PM
Ultimul răspuns: Daya-chan
  Vom fi impreuna! Crede-ma! [ NaruHina ] Hinata 3 2.989 15-02-2012, 07:06 PM
Ultimul răspuns: Diz
  Cine ar fii crezut?[Naruhina] Ino.O_Me 1 2.980 11-02-2012, 12:10 AM
Ultimul răspuns: Diz
  I . O relatie ciudata . Keiko-chanAiuritaa 5 3.542 06-02-2012, 02:36 PM
Ultimul răspuns: Keiko-chanAiuritaa
  SasuSaku+18 Iubire Shippuuden Capsunica 50 36.061 03-02-2012, 11:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Sasusaku iubire nesfarsita Harona 23 14.731 12-02-2011, 11:44 PM
Ultimul răspuns: MooN.
  O schimbare cam ciudata Jessi 42 30.142 30-01-2011, 12:19 AM
Ultimul răspuns: Alyssia~Bulinuta~Roz


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)