Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O schimbare cam ciudata

#41
Ai pus nexu-ul!! ce bucurei!!!
Habar nu am daca ti-am lasat s-au nu comentariu, dar mi se pare ca nu, asa ca iti las acuma:D
Imi place foarte mult ficul asta si il citesc de cand l-ai postat pentru prima oara.
Dar sa revenim la capitol .... greseli de ortografie s-au de tastatura nu prea am vazut si oricum eu trec peste ele:D. Actiunea nu este grabita si dialogul nu este sec.
Astept next-ul si gambate. Ja ne!!!
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

#42
Heiii buna!! Mda.. nu mai stiu daca ti- am mai comentat ficul, am impresia ca da... In sfarsit.
Deci am sa- ti comentez capitolul asta. Nu mai spun de greseli de tastare, desi ai avut cam multe, ptr. ca ai spus ca nu e corectat... ar trebui totusi sa te mai uiti peste capitole daca vrei intradevar sa iasa ceva bine( cred ca stii la ce ma refer :)) ) . Am sa trec si peste cateva greseli de exprimare.
Ce ma deranjeaza este faptul ca Sasuke ii tot spune Sakurei pustoaiaca sau " aia mica" . Adica, Sakura nu e cam de aceeasi varsta cu baietii? Ma face sa cred ca Sakura este o fetita mica, mica fara aparare, mi se pare deranjant... iar, despre atitudinea baietilor fata de rozalie... eh, prea se comporta ca niste tatici. Pana la urma erau baietii cei rai, nu? Eu una nu prea ii vad asa. Dar, cine stie poate ca pe parcursul ficului isi vor arata adevarata fata ( :)) )
Descrierea... nu prea as vrea sa comentez, insa ar trebui sa mai accentuezi unele lucruri. Da, ai zis tu ceva despre cat de rau se simtea brunetul, insa as fi vrut si mai multa descriere fizica, as fi vrut sa descrii mai mult locurile. Ah si, sincer chiar nu mi se pare exagerat ca atunci cand mergi pe strada sa mai vezi si cate un betiv, drogat sau mai stiu eu ce... in lumea asta.... ( ma refeream la partea in care spuneai ca oamenii se uitau ca la masini straine la ei) .
Dialogul... mi se pare cam lung, nu zic sa- l faci de doua cuvinte, insa parca totusi este prea lung.
Actiunea e perfecta.. totul decurge lin si incet... calm.. ^^
Nu stiu daca ti- am mai zis, dar ideea ficului mi se pare foarte originala... desi cam irealist .. sa trimiti niste copii sa- i educe o alta familie :)) . Insa nu este o regula care spune ca ficurile trebuie sa fie realiste. Chiar ma bucura ca e un pic mai spontan, sa zic asa. Realitatea mie mi se pare plictisitoare. Adica pana la urma ce facem noi in viata reala? Vreau sa vad ceva diferit de viata normala, asa ca in ficul tau ^^ .
Acum.. parerea mea generala despre fic. Cum mie chiar nu prea imi pasa de greseli minore precum ai tu, ci mai mult de ideea ficului, vreau sa spun ca e grozav. Cand eram vizitator, sau un user mai timid ;)) , intram mereu la Naruto fics sa vad daca ai adus continuarea. Si imi ziceam : " wow.. ce bine, a venit next- ul " . Cred ca intelegi cat de mult imi place fic- ul tau...
Daca te- am deranjat cu ceva sa- mi spui numaidecat... eu sper sa n- o fi facut, doar mi- am spus parerea. ^^
Sper sa aduci next- ul cat mai repede !!!
Mi-e foameee!!!

#43
[i] Hei Queen Bee ! Deeci..sunt noua si vreau sa iti comentez ficul ! Este superb , pur si simplu nu am cuvinte , imi place asa de mult:chuu: . Ideea este originala , si imi place foarte mult ! Descrierea dupa parerea mea este buna , nu ai un dialog lun si sec , actiunea nu este grabita , iar naratiunea e buna si ea ! Greseli de ortografie am mai vazut , insa se rezolva cu un edit . Dar pana la urma , cine nu are greseli ?:)) Deci , vroiam sa te intreb . Cand pui next-ul ? Adica vreau sa spun ca nu ai mai pus de mult , iar eu chiar vreau sa vad ce se intampla . Sunt atat de curioasa . Haide , te rog frumooos , te roooooog ...te rooooog pune next-ul , haide haide haide haide haideeeee . Ok gata..m-am calmat :hot::pfiu: . Dar pui next-ul , nu-i asa ? Te rog..:pls:
Este cel mai fain fic , si ma voi supara pe tine daca nu pui next-u :mean: . Ok gata..te las sa respiri:)) Dar sa pui next-u..of ..of .!

Sper ca am fost destul de dulce si convingatoare ca sa et fac sa pui next-ul :ha: Eu sunt un ingeras , nimeni nu-mi poate rezista o//o .

So..next:X

Ja ne !

Mrr
:love::bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubirea e....ciudata! Daya-chan 0 1.841 23-03-2012, 06:10 PM
Ultimul răspuns: Daya-chan
  I . O relatie ciudata . Keiko-chanAiuritaa 5 3.542 06-02-2012, 02:36 PM
Ultimul răspuns: Keiko-chanAiuritaa
  O iubire ciudata Yoko-sama 4 3.026 30-08-2010, 08:56 PM
Ultimul răspuns: Flash
  O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] catynca 22 13.338 25-02-2010, 09:12 PM
Ultimul răspuns: AnimeliciousAngel
  Sunt ciudata! Nya. 4 3.916 13-06-2009, 06:52 PM
Ultimul răspuns: Kazuki
  O lume ciudata,dar totusi minunata. Candy_girl 9 5.269 21-12-2008, 06:39 PM
Ultimul răspuns: Candy_girl
  sasuskau o iubire ciudata cosmy-chan_sasusaku 8 9.491 24-10-2008, 07:26 PM
Ultimul răspuns: cosmy-chan_sasusaku


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)