Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina]

#16
Dupa putin timp cei opt prieteni , intra intr-o sala imensa cu mi si mi de scaune , care aveau o tapiterie rosie ca ochii unui vampir insetat de sange. Iar in fata acelor scaune se afla o plazma ce se intindea pe tot peretele, acea camera iti dadea impresia ca esti intr-un cinematograf bantuit.Toate fetele cand intrara in acea camera simtira o frica ce le cutremura tot corpul , simteau ca nu mai au aer, dar la un momendat cineva reusi sa scoata o vorba ca sa ii linisteasca pe toti dar mai rau ia speriat deoarece ecoul vorbelor sale rasunau in intreaga incapere.Au reusit in final sa se linisteasca putin si sa asezat pe scaune .Dupa 10 secunde filmul incepuse se pare ca erau doar ei opt in acea incapere pana si baieti au dat de inteles ca nu erau tocmai neinfricati.Pe la jumatatea filmului au plecat deoarece erau mult prea speriat sa mai ramana. In drum spre casa toti sau hotarat ca petrecearea in pijamale se va tine in acea seara la cei doi.
Au intrat in casa val vartej sa isi ceara fiecare voie sa isi invite prieteni. Spre bucuria celor doi mama lor lea dat voie , ba chiar ia anuntat ca va pleca in excursie cu soti haruno la cabana acestora pentru o saptamana.
Ce bucurie a fost pe capul lor mai ales ca aveau planuri mari cu acea petrecere.
- Tu te duci in oras dupa floricele si eu ma duc dupa perne si suc ,bine? spune hinata foarte entuziasmata de ideia de filme la tv propusa de sasuke.
-Bine dar sa nu uiti de cel de fructe de padure ca ala imi place mie auzis? aspunde sasuke cautandusi haina pentru a se duce in locul indicat de hinata.
- Auzi da lu Naruto ce suc ii place ? se interesa hinata pentru a fi la curent cu preferintele fiecaruia.
-Cred ca de grefe sau de mango nu stiu exact. spuse sasuke esind pe usa camerei.
Dupa ce toate pregatirile au fost gata si prieteni lor si-au facut aparita ,petrecerea a inceput toti erau asa de fericiti in cat au uitat de timpul care trebuia sa il respecte iar dupa putin timp au hotarat sa se joace cu toti un joc adus de mama sakurei din america dar i lea tradus inainte de a le inmana fetei. Era un joc tip adevar sau provocare dar era pentru persoane peste 15 ani.
- De o data ce eu lam adus va fi primul naruto pentru ca e fratele meu si de . zise sakura foarte ironica
-Ha ha ha vezi ca cine te aude asa zice ca e. spuse naruto deranjat vizibil de afirmatia sakurei.Dar intr-un sfarsit lua o carte de jos pentru ca provocarile si intrebarile erau puse pe cateva cartonase, pe cel ales de naruto scria urmatoarele:'' saruta persoana din dreapta ta pe buze timp de 3 minute'' <<nu pot sa cred nu o sa acepte pun pariu>> gandi naruto .
-Ce sa intamplat naru....... spuse sakura luandui cartonasul si citindul apoi ramanand cu gura cascata.
-Ce e ma de ce ati ramas asa? spuse hinata chicotind la ce fete aveau cei 2.Apoi luand si ea la randul ei cartonasul si parand nepasatoare dupa ce il citi.Asa si ce conteaza e doar un joc. spuse ia apropiinduse de naruto.
Apoi sarutandul pasional pe buze , acel sarut tinu mai mult de cele 3 minute puse pe cartonas .Amandoi se simteau in al 9-lea cer , dupa putin timp se despartira din acel sarut asa de tandru si afectuos. In timp ce cei doi se sarutau de zor , sakura incerca sa il enerveze pe sasuke spunand mereu ''hot,hot,hot'' iar la un momendat sasuke o trase inspre el si isi unira si ei buzele <<woaw ce bine saruta nu ma asteptam>> gandi sakura incantata de acea idee de al saruta pe sasuke. >>daca mai scoate acel cuvant pe gura cred ca o sa inebunesc, dar pe de alta parte saruta bine>>gandi Sasuke continand sa o sarute pe Sakura.
-Auziti amorezatilor da nu ne mai jucam? zise tenten un pic invidioasa pe cei patru.
-Da ce ai cu ei? la o adica la Hinata si Naruto a fost o provocare iar la cei doi nu am idee , si asa sunt cam dusi un pic de acasa daca ma intelegi ce vreau sa zic. spuse neji usor amuzat de cele intamplate.
Apoi luan-do in brate pe tenten care rosise usor cand acesta o luase in brate.
- Oh doamne dragostea pluteste in aer . spuse temari apropiinduse de shikamaru deoarece mai avea putin si inghieta pentru ca era putin frig in acea camera. Dar shikamaru o cuprinse in bratele sale puternice strangando la pieptul sau .Temari se simtea protejata cand se afla in bratele acestuia.Dupa ce toata scena loase sfarsit incepusera sa se amuze pe seama glumelr spuse si mimate de naruto.Dupa vreo 2 ore de ras fetele inceura sa se adune in camera hinatei pentru cateva barfe iar baieti in camera lui Sasuke pentru a pune in aplicare un plan ''diabolic'' sa inceapa o adevarata revolutie contra fetelor.



Răspunsuri în acest subiect
O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] - de catynca - 15-02-2010, 05:25 PM
RE: {sasusaku&naruhina}o iubire cam ciudata - de catynca - 17-02-2010, 03:28 PM
RE: O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] - de catynca - 23-02-2010, 11:48 PM
RE: O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] - de catynca - 24-02-2010, 11:51 AM
RE: O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] - de Anya - 25-02-2010, 06:44 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Mereu Impreuna [NaruHina] adina.sweet43 24 13.269 07-09-2013, 05:26 PM
Ultimul răspuns: Sindori
  [Naruto] Iubirea se naste din gelozie(NaruHina) Madalovenar 23 13.559 17-08-2012, 09:32 PM
Ultimul răspuns: Madalovenar
  N fanart(naruhina & sasusaku) sakuraFAN 4 3.546 24-05-2012, 06:47 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Iubirea e....ciudata! Daya-chan 0 1.841 23-03-2012, 06:10 PM
Ultimul răspuns: Daya-chan
  Vom fi impreuna! Crede-ma! [ NaruHina ] Hinata 3 2.989 15-02-2012, 07:06 PM
Ultimul răspuns: Diz
  Cine ar fii crezut?[Naruhina] Ino.O_Me 1 2.980 11-02-2012, 12:10 AM
Ultimul răspuns: Diz
  I . O relatie ciudata . Keiko-chanAiuritaa 5 3.542 06-02-2012, 02:36 PM
Ultimul răspuns: Keiko-chanAiuritaa
  SasuSaku+18 Iubire Shippuuden Capsunica 50 36.061 03-02-2012, 11:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Sasusaku iubire nesfarsita Harona 23 14.731 12-02-2011, 11:44 PM
Ultimul răspuns: MooN.
  O schimbare cam ciudata Jessi 42 30.142 30-01-2011, 12:19 AM
Ultimul răspuns: Alyssia~Bulinuta~Roz


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)