Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Animezup Medals
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Yay, am facut rost de vechile medalii, cele anime 4
O sa le adaug la loc cu prima ocazie, si vom avea iar lista de medalii

yulobo

Erm, acum ar trebui ca toti sa postam ce medalii sa ne dai? O_o''
Ar cam fi... O intrebare :3 Se pot da ambele medalii? Acus ajung la 500 posturi, dar pana atunci o am pe cea de 100 21 Nu se pot da ambele la cine vrea? o//o

Still, pana atunci, imi trebuie pentru:
- 100 posturi
- Referrals (10)
- gfx & fan fic 10
- ... revin o.o' no more ideas 21
Am ajuns si eu ,intr-un sfarsit, la remarcabilul numar de 100 de posturi 21 Sugoi ne?21 Can i have a medal too??

yulobo

Medaliile! Prima ocazie, nu? *puppy eyes*
C'mon, asteptam nerabdatori @_@ [Post doar sa-ti aduc aminte 15]
Eu am totusi o nelamurire, daca tot se vorbeste despre medalii.

De ceva timp (cateva saptamani) am aceasta medalie la fiecare post : [Imagine: Medal27.gif]. As vrea sa stiu ce reprezinta si de ce il am. 21

yulobo

@Graffy - eh, mai aşteaptă. Ce uşor se vorbeşte şi ce greu se face...

@SKiT - Mergi la profil -> Awards: 1 [Details] -> click pe Details -> Arată medalia pentru ce ai luat-o. [Your profile. Eh, eşti user-ul nr. 641, eu 237. 10]
Si eu vreau medalie ptr fic..xD..ca am 2 pe zup
Sugestie: se poate da medalie si pe nr de animeuri vazute? *desi nuj cat de veridic e..dar..era o idee..:p...avem cumva pe langa medalie ptr fic si fanart..medalie si ptr amv-uri..?..daca da pls si una d-aia..xD
Am o suta de potsturi...444
Pot avea o medalie pentru o suta de posturi?
DA chiar pentru fic pot avea adica exista???21
Ca eu am 2 ficuri...Stay By My Side[Sasu Saku]...a fost fooooarte vizionat 21.000 :X:X:X
And....Surrounded 444
nu stiu daca trebuie , dar voi cere2124
pai eu am un fic si as putea primi o medalie pentru fic ca asa era daca nu ma insel...primesti o meldalie pt fic106
pai am si gfx>.<(nereusite)
as putea primi una pt gfx?39
ja ne
si multumesc anticipat
Well, Flaw, eu am un topic gfx, a putea sa-mi dai mediala pentru gfx ? Mersi anticipat ^^ .