Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Animezup Medals
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hm, Flaw ziua mea este chiar acum pe 17 iunie, pot primi medalia de zodie [ prima dată am scris zodia cu ocazia aniversării mele 21))) ]
God, deci pot primi o medalie cu zodie [ gemeni ] şi totodată aş dori şi medalia de 1000 de posturi, dacă se poate. Mulţumesc mult.

EDIT : Mulţumesc mult Flaw pentru la mulţi ani - ul anticipat. Eşti primul şi mulţumesc şi pentru cele 1000 de posturi : ]]
@Rx~: Imi cer scuze, nu stiu cum de ti-am sarit postul o_o Ti-am dat acum ambele medalii.

@Naraku no hana: Done! Ti-am dat si tie medaliile 4

@Ayuka: Yes, I can. *gives medal*

@LynnuÅŸor: La multi ani anticipat si felicitari pentru cele peste 100 de posturi @.@
Fllllllllllllllaw, am vorbit cu marina si zice ca pot s-o primesc si p`aia pt extra :ang:
Flaw, aş vrea şi eu medalia pentru RPG căci sunt în două sau trei şi de ceva timp mă paşte gândul să deschid şi eu unul.
Mulţumesc anticipat.
Flaw, crezi ca as putea primi medalia pentru gfx ? ^^ *presupun ca sunt destul de activa...si am un topic micut ^^ *
Flaw, te rog să-i dai medalia pentru zodie lui Baraha5.6, pentru că ieri a fost ziua lui.El nu poate să intre pentru că are probleme cu internetul, aşa că ţi-o cer eu, în locul lui.

Zodia gemeni ^^

Edit : Mulţumesc mult ! Şi-ţi mulţumeşte şi el ! ^^
@Maddy: Ok, care dintre medaliile pentru extra? Le poti vedea pe toate aici animezup.com/forum/myawards.php

@Me†al: Cu placere, s-a rezolvat 4

@nKizza: Desigur! Ai primit medalia

@Ayuka: Sigur, transmite-i si la multi ani!
^^', nu e bun linku`, iar la lista cu medalii nu apar imaginile >.<

Edit:
doar cele 3 sunt[cele pe care le au Aly, Goddess si Mitzuke ?]
http://animezup.com/forum/myawards.php
Mie imi apar toate imaginile >.<
Si da, doar cele 3 sunt. Deocamdata 4
aici nu apar 10
Si o vreau pe cea albastra[ sau turcoaz, daca nu ma insel 39 ]


Merci si scz pt bataile de cap ^^'

Edit:
Dap, ai nimerit, thx again ^_^