Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Animezup Medals
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Arigatou, Flaw, nu stiam de faza cu medaliile de zodii, imi pare sincer rau 21
Domo arigatou pentru medalia GFX dar sunt doar cateva seturi acolo nu sunt o experta sau Dumnezeu stie ce21 merci mult oricum! 4
Mie nu mi-ati dat medalie de ziua mea! Sa va fie rusine! *waves finger menacingly*

I wants meh sexy black leo medal nao! *stomps foot*

O...okay... Pweaty pwease? Zuppy24
@Aimi: Heh, cu placere 71

@JavaLeen: In primul rand, la multi ani cu intarziere hug Imi cer scuze ca nu am fost pe faza, dar ca orice baiat care se respecta, daca nu ma anunta cineva din timp habar nu am de zilele de nastere 9
In al doilea rand...Wow, si tu tot in perioada asta esti nascuta? 22
Aproape toate persoanele pe care le cunosc si cu care ma inteleg mai bine sunt nascute in perioada asta a anului (foarte multe sunt tot fecioare, la fel ca mine)
Heiiiii Flaaw , am peste 100 de posturi ... so pot primi medalie ?
Pot , pot ,pot ,poot ? 5 .

~ Preaaa scuuuurt ~ .

Ediiit : Thanks Flaw
*gives shiny medal to Godziilaa*
Heee~i Flaw 65 am castigat si eu un amarat de duel la fotografie so.. pot primi o medalie? Pot? =]
Duelul il gasesti aici =]]
Mersi mult Flaw : D
@History: Sure you can 15
Have fun with your new medal
Nu cer nicio medalie - asta ca sa fie clar de la inceput - dar as avea o intrebare-propunere : Nu poate exista o medalie care sa se acorde unui grup de oameni - restrans sau extins, dupa caz - ce se ocupa numai cu corectarea unor lucrari ?

Exista concursuri de fan fic din cate am vazut, exista si concursuri pe teme date. Pot exista anumite persoane care numai fac corectura unui text : virgule puse aiurea, alineate, gramatica, intelesul logic al unei propozitii etc. Aceste persoane se pot numi corectori. Adica nu fac parte dintr-un juriu, nu acorda note, ci doar corecteaza textele.

Sunt multe persoane care nu stau sa corecteze un text din diferite motive. De ce sa nu existe un grup care sa se ocupe numai cu a face corectura unui text, a unei lucrari ?

Daca acelui grup de oameni nu li se poate da medalie, cel putin sa fie "colorati" cu alta culoare. Daca sta in puterea cuiva sa ajute pe altcineva - fie si cu putin - hai sa facem in asa fel incat sa ajutam pe cel care are nevoie de ajutor.

Daca nu m-am exprimat corect sau ideile mele sunt confuze, imi cer scuze si rog pe cineva sa mai imi ceara sa mai explic odata. Acum sunt mult prea obosita ca sa gandesc logic. Ideea mi-a venit ad-hoc.

PS. Nu am niciun interes in a obtine o medalie de acest fel sau sa fiu "colorata" in alta culoare. Doresc sa ajut cat mai multe persoane in masura timpului meu liber pe care-l am la dispozitie. imi place sa ajut pe cel care are nevoie de ajutor.

Va urez toate bune si sa auzim numai de bine !

Aly

Asta deja exista >_> grupuletul "mov" se ocupa cu corectarea ficurilor. Si au nicuri colorate in mov. La concurs, autorul trebuie sa isi revizuiasca lucrarea, nu alte persoane. Daca dau cuiva ficurile care le-am primit la concursul de la ff, de la proza, o sa afle inainte si o sa inceapa intrebarile si nu mai am chef de inca un scandal legat de ff, imi ajunge actualul.

[edit] corector suna demodat, mai nou e CTC-ist sau, mai frumos, grupuletul "mov"
Salut Flaw, poţi să îmi scoţi te rog medalia GFX Team ? Am renunţat la echipă *peste 11 minute* ieri, nu cred că o mai merit acum. =D

Thx, thx. : )