Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Animezup Medals
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hello !!! As putea primi medalia de 100 de posturi 5? Daca nu e cu suparare, am facut 100 de posturi acum ceva timp, doar ca mi-a fost jena sincer sa o cer...in fine, scuze de deranj si ms Smile
@Dedal felicitari

@LoveStory eu nu o dau, sa o ceara ea, daca vrea bogdan sa ii dea medalia totusi, treaba lui

also, Triangle a primite medaliile de 100 de posturi si de scorpion (azi e ziua ei)
Nady. (ma rog, artist) a primit bannerul de DOTM winner si medalia de DOTM, iar Cata a primit medalia de cea mai buna critica la cererea lui MimiÅŸor.
Vreau o medalie pentru cel mai bun vanzator din staff [Imagine: 112hqmv.png][Imagine: gun.png]
(29-10-2010, 07:08 PM)Yondaime A scris: [ -> ]Vreau o medalie pentru cel mai bun vanzator din staff [Imagine: 112hqmv.png][Imagine: gun.png]

stai la coada... ma rog, in primul rand daca vrei medalia asta ar trebui sa o creezi, daca imi place cum e desenata o sa vorbesc cu bogdan


ontopic: La cererea lui Lia (ex-Mittwoch) Alysu a primit medalia pentru cea mai buna critica.

offtopic: I hate myself TT_TT
Pai...pot sa primesc si eu medalia pentru 100 de posturi? 9 Scuze de deranj

[Edit]

Aaa da, si mi-am postat si 2 fic-uri pe zup. Cred ca v-am enerva destul de mult azi.
Si din nou scuze de deranj.
888 Salut888
Sper ca cerinta mea sa nu fie grea de realizat.
Din cate am inteles daca realizezi un GFX primesti o medalie. Eu am facut acest lucru asa ca doresc sa primesc medalia.
Toata lumea ma intreaba de ce vanez medali. Eu incerc sa fac de toate, sa vad la ce anume sunt buna, si ca sa imi dovedesc ca am facut ceva cer medali.
888 GFX 88;x
Ce ai facut tu aici NU se numeste Gfx, iar daca tu consideri ca daca pui doua imagini impreuna cu nu stiu ce program, asta se numeste Gfx, atunci te inseli.

Nu meriti medalia aia si inceteaza sa incerci sa prostesti lumea, cat de idioti ne crezi?

Si ca sa nu fiu offtopic: Flaw, acorda-mi si mie te rog medalia pentru echipa de Gfx.

Edit@Flaw: Nu ma intelege gresit, intentia mea nu a fost sa discriminez un user incepator la gfx, dar la cateva minute dupa ce a facut threadul a cerut medalia, evident doar pentru asta l-a facut. Ma rog, ii voi cere scuze Andreei in momentul in care mi se dovedeste contrariul.
Pot sa mai fac si eu o propunere pentru medalii?
Ideea asta mi-a venit acum ceva timp, stiu ca este aiurea dar nu strica sa incerc.
Pai propunerea mea este: Cei care au cel putin 10 comentarii la un capitol din fic sa primeasca medalie. Sau depinde de numar, cum vreti voi. Normal, sa fie comentarii in care sa spuna cat de frumos este fic-ul si alte chestii. Doar nu o sa dai medalie celor care au 10 posturi la un capitol din fic doar cu critica.
Am zis sa-mi incerc si eu norocul, stiu ca nu este buna, dar am vrut ajut sa si eu cu ceva.
@â–ºInna: Ok si ok.

Ideea ta legata de medalii... dunno, nu e tocmai rea, dar ar fi cam greu sa urmaresti cate comentarii are fiecare user la fiecare fic. Plus ca poate genera un val de comentarii lasate de forma, doar de dragul de a mai primi o medalie.

@♫ஜ♥ Andreea ♥ஜ♫: Nu tocmai. Medalia aceea se acorda daca ai un topic la sectiunea de GFX, unde iti postezi lucrarile.

@Lia: Nu conteaza calitatea lucrarilor GFX ale membrilor. Daca e incepator, asta este... Atata timp cat isi da interesul, incearca sa invete si isi posteaza lucrarile pe forum, pentru a putea primi sfaturi, e ok.