Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Animezup Medals
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Este şi o medalie pt. Fotografie? Dacă da, poţi să mi-o dai şi mie ? Am acolo un topic şi nu am de gând să renunţ la el curând.
Mersi anticipat!
pai am si eu un fic amarat acolo dar nu ma las de el.
pot primi si eu o medalie pentru el?
sper ca nu derajes cu cererea mea.
multumesc mult
Hey, de curând am făcut şi eu o sută de posturi, şi aş vrea medalia pentru o sută de posturi. 71
Şi medalia fan fic, căci lucrez la nişte ficuri şi nu am de gând să le "părăsesc".
Mulţumesc anticipat.
@Me†al: Momentan nu exista una. Momentan

@alexandra_fic_writer: Nu deranjezi 4 ti-am dat medalia

@Abigail.: S-a rezolvat, ai primit si tu cele doua medalii
Heya!Am topic la GFX si daca nu deranjeaza pe cineva pot primi si eu medalia de GFX.Mulumesc anticipat!
Buna Flaw 5
Intrebare intrebatoare: (ar fi mers intrebari intrebatoare)
Unu crezi ca pot sa primesc si eu medalia pentru 100 de posturi? Doi crezi ca pot primi si medalia pentru Fan Fic? 5 Am trei ficuri dintre care unul in colaborare. Ma apuc de altul singura acum. Si in momentul de fata m-am decis sa nu mai ma gandesc sa ma las de unul....
Te roooog frumos 5 Multumiri anticipate....

Bye bye and *hug*
@Nebunica: Sigur, s-a rezolvat.

@Savarina Ali: Primutu-le-ai pe amandoua 4 Cu placere.
Sa vedem,are si ryuu[adica eu] un fic ,are doar 2 capitole insa nu inseamna ca nu-l continui 78,deci pot primi medalia de ff daca decizi ca o merit :/
Ugh, tie nu ti-o pot acorda din motive.. tehnice.
Revino cand iti schimbi nick-ul, momentan la mine apar doar patratele, adica nu iti pot copia corect username-ul pentru a da medalia. 4
It's me again ..deci a fost ieri ziua mea si as vrea si eu medalia zodiei leu , daca se poate . Multumesc anticipat.