Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Animezup Medals
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ideea ta nu ma incanta deloc...poate ca sunt persoane care nu vor sa isi piarda banii pentru o medalie.Si eu fac parte dintre acei useri.Insa cel care decide e Cedik!Ja'
poate fi medalie pentru cel mai activ user.cei care trec de un anumit termen cum ar fi sa stea o luna pe site sa li se dea o medalie.cred ca ar fi o idee buna.dar ar putea fi un numar mai mare.
sau
medalia pentru cel mai popular.acolo la top user userul care a fost scris de mai mult de 30 mde ori ia o medalie
4 au fost doar niste idei sper sa ajute la ceva.4
medalii pt concursul AZ-ART ...pt castigatori 4 (aur..argint..bronz)
Misa si Bubbles... ambele idei sunt bune!
O sa le pun maine in aplicare 4
medalie pentru admini ..best admin bla bla...ca deh tre sa aveti ceva in plus 21
si medalii pentru moderatori
ar putea fi medalie pentruprietenie sau pentru ajutor ceva de genul.
sau medalie pentru cel mai mare numar de mesaje postate intr-o luna4
cam ataT. MAI VIN CAND AM IDEI:p

yulobo

Poate o medalie pentru cei ce trec de 1000 de posturi? 17 ca ... nu cred ca este ... 39 sau este ... sau nu merita >.< sau mai bine sa nu imi bat capul, ca nu eu trebuie sa gandesc asta 21
Si ... nu mai stiu ... poate ... pentru cei de la gfx-uri ... sa fie rugati sa scrie in post o nota pt medalie :4: si ... se da medalie ... *si vin criteriile* >.< pentru 10 "gfx best artist" ... 9 "gfx lill' more work for being so good" ... adica de titlu nu m-am ocupat niciodata [nici de dat nume O.o"] ... asa ca ... decizi tu >.> cred ca ar fi fain daca ai pune un buton [m-am invatat ... una doua gasesti o metoda sa "lipesti" ideile de butoane 24] ... cu rating xD acelui user ... numai pt categoria gfx sa zicem ... si zice acolo ... >.< of ... cred ca ar fi bine daca ar fi pana la 5 o.o
gata ... o dau in prostie >.> dar in fine xD gasesti tu ceva pe aici pe colo bine 42 [hope so 65]
1000 de posturi?Au...ma rog...revenind.Pai ma gandeam sa se acorde o medalie pentru cei mai populari useri.Adica sa se faca un chestionar...sau ceva de genu asta si sa se voteze.MA rog...e o simpla idee.
as chesti cu cel mai popular am ziso si yo si mam gandit ca stiu deja cine ar fi 71
-ideea ar fi medalia pentru cele mai multe elemente de la rpg
medalii pt 500 de posturi apoi pt 1000. deci 2 medalii pt love_yuki_eiri 21
medalii pt cei care fac ceva pt forum...care ajuta cu ceva..