Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Animezup Medals
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
salut flaw! vroiam sa iti spun ca am un fic si ma intrebam daca ai putea sa imi acorzi medalia celor care au un fic pe animezup si desi ziua mea nu este prea curand ma intrebam daca ai putea sa imi acorzi si medalia zodiei sagetator deoarece sunt nascuta pe 13 Decembrie!
Helău, Flaw ! Azi este ziua mea de naştere şi aş vrea medalia pentru zodia leu.
Also, am un topic la desen şi n-am să mă las, deci aş putea să primesc şi medalia pentru desen?
Thanks!
@Mittwoch: O sa facem si un astfel de concurs, doar ca nu prea am avut timp sa ma ocup de detalii pana acum.

@brunetzika_rebela: Ti-am dat medalia pentru Fan fic, cea de zodie ti-o voi da in decembrie, de ziua ta 4

@Me†al: La multi ani!
Hm, Flaw. Salut. Ăă, azi e ziua mea si dacă se poate aş vrea medalie pentru zodie, leu.

Am implinit acum ceva timp si 100 de posturi:d

Åži poate, daca vrei ÅŸi cea pentru ff.

Mulţumesc mult4
@Letty: Cu placere! 4
Pff. Nu stiu cum de nu am cerut-o pana acum 9. Dar vreau si eu medalia pt. FFS
Thx. 8
Ma pot ocupa eu daca nu te deranjeaza ca ma ocup si pe celalalt forum, am regulile puse la punct si cred ca ar merge mai bine aici. Lumea e destul de activa in zona aia, macar asa facem ceva interactiv. ^^ Ce zici?
@Little M: Gata, s-a rezolvat.

@Mittwoch: Nu aia e problema, oameni care sa se ocupe de asta s-ar fi gasit.
Eu as vrea ca semnaturile acelea castigatoare sa fie si promovate cumva. Pe de alta parte, pana se organizeaza primul concurs.. pana se pun cap la cap regulile, cred ca as avea timp sa improvizez ceva.
Ok, daca tu tot ai experienta si esti dornica de asa ceva, esti invitata mea. Iti voi ramane recunoscator chiar pentru ajutorul dat. Daca pot face si eu ceva ca sa fiu util, sa ma anunti.
Eu am mai facut regulile pentru un alt SOTM, deci le pot folosi pe acelea daca nu e cu problema. Cat despre promovare m-am gandit la Hall of Fame si o medalie cu luna in care a castigat SOTM.

Normal ca poti sa ajuti, doar tu esti adminul 4
Salut Flaw, pot să primesc şi eu medalia pentru Fotografie ?
Aici e topic-ul.
Şi dacă tot sunt aici aş putea primi medalia pentru extra ? ăă, extra 2 ;D

Thx. :]