Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Animezup Medals
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Daca vrei poti sa stergi la reputatie nu ma supar. "Clonele" cum le spuneti exista, mai uitativa, dar nu-mi pasa, eu vreau sa-mi fac prieteni. Am venit pe zup crezand ca e tare, si chiar este, imi place aici, mai mult ca la scoala 21, scuze dar nu m-am putut abtine. Sa stiti ca imi place scoala :d.. in pauza21. Gata ca am ajuns la altceva. Nu ma supar, nu am nimic, cum am spus nu-mi pasa, eu am vrut medali... nici eu nu stiu de ce am vrut 21. Acum pe bune chiar e tare, uite cat e ceasul si eu nu mai pot de ras 21.
Vreti sa fim prieteni?
24 Gata pana aici ce naiba am baut, nu am baut nimic dar nu mai pot de ras, nu ma luati in seama am inebunit. 242124
Eh, stai linistita, chiar daca sunt clone, nu te va bana nimeni. In cel mai rau caz, vor fi sterse acele conturi. Hai mai bine sa uitam tot ce s-a intamplat 4

Ca sa evitam astfel de situatii, de acum inainte medalia de refferals se va da doar daca acele conturi sunt active, ca sa nu riscam sa isi faca lumea conturi de pe alte ip-uri pentru o simpla medalie.
Nu imi pasa de medalii dar intrati si vedeti ca sunt activate, eu am fost pur si simplu legatura dintre sun si zup. :Le cheama Andreea pe amandoua, nu mint.
Helău, Flaw ! Aș vrea și eu medalia de 500 de posturi, te rog. : D

4058932879439274

* Too short. Spaaaam*

Mersi anticipat. ^^
Buna. Am si eu o cerere. As vrea o medalie, pentru ca am un fic. Se poate ? Multumesc mult !Smile
Buna! Pai Luni e ziua mea si as vrea medalia pentru zodia scorpion si mai am si un fic, pot primii o medalie si pentru el, nu?5
Multumesc!
Buna!Joia aceasta a fost ziua mea de nastere si as dori si eu medalia din zodia Balanta va rog frumos.Atat am avut de spus.
Helau. Am un topic la GFX si cred ca am sa postez in continuare 'creatiile' mele. Medalie?
Ah, si am topic si la fotografie, chiar daca nu a postat nimeni inafara de mine. T^T
Medalie?
Nu-i spam! Stiu ca nu-i!!!
Buna dimineata ; este dea bea 5 : 12 .
Am facut 3 Quiz - uri si am vazut ca exista asa o medalie . Mi - o puteti da ? Va multumesc !

:bye: O zi buna!
S-a rezolvat, cu toti!