Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Animezup Medals
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
@Zăpă: Ti le-am dat pe toate, inclusiv pe cea de zodie. La multi ani 4

@Touch Of Dark: Inca o medalie si pentru tine, cu placere 71
Hey FlawSmile
Tocmai mi-am deschis topic la gfx, si am cateva siguri si avuri. Pot sa primesc o medalie gfx? Daca nu, o sa mai pun niste GFX....
Mersi anticipat ^^
Heei Flu :] [ stiu este Flaw, dar mie imi place mai mult Flu :3 ] Pai, cam toata lumea are ' chestii ' din astea so vreau si eu .
Una pentru gfx, caci am un theard-ulet la sectiunea respectiva, una pentru 100 de posturi si una pentru rpg, caci bantui doua rpg-uri pe acolo :3 . Btw, sunt Sagetatoare, ziua mea e in decembrie anul viitor, pe 12 mai exact so noteaza-ti undeva sa nu uiti 24. Ataat, mersi mersi >:3<.
Helău, Flaw ! Me again. :3
Acum realizez că eu nu am medalia de 100 de posturi. :]] Deși am depășit de mult acest număr, pot primi medalia, nu ? De asemenea, aș dori și medalia pentru rpg. Sunt în două și am deja o idee pentru unul nou. Deci vreau doar două medalii. 39
Sankyu anticipat.

EDIT : Flaw, am deja medalia de 500 de posturi. :]] Dă`mi`o pe aia de 100. Ce naiba, am de două ori aceeaşi medalie ?
@Sinderella: Done, le-ai primit pe toate 4

@Tekami: Poti sa imi spui cum doresti, nu ma supar. Ar trebui sa ai si tu toate medaliile.

@Nya.: Ti-am dat-o pe cea pentru 500 de posturi 4
Hello bye !
Aş vrea medalia pentru o sută de postări, am depăşit de ceva timp cele 100 de postări ^.^
Pentru FanFic - am un fic deschis la care postez .
Multumesc pupic !
@Nya.: Scuze, intelesesem eu gresit, ca vrei medalie pentru posturi in general. Acum am rezolvat.

@Lexxi: Done, ai primit ambele medalii
(31-05-2010, 01:26 PM)Rx~ A scris: [ -> ]Eu din nou. 65

As dori sa primesc medalia pentru Fan Art, arata foarte bine o.o" pot sa o primesc ? 5
Ah, si as avea o oarecare intrebare 39 , am un fic la FF, nu stiu sigur daca o sa il continui, useri care si-au postat parerile m-au cam descurajat si ma intrebam daca pot primi o medalie si pentru asta ?

Multumesc anticipat. hug

Waaa, mie nu mi-ai dat nici un raspuns. :yada:
Sper ca nu am facut ceva rau. =^_^=""
Buna Flaw^^

Ai putea sa imi dai si mie medalia de 100 de posturi [am mai facut mai demult o cere ...cam jumate de an sau ma rog] k deja am aproape 180 de posturi 9

ciuuus [a fost un mini post astaSmile ]

edit later: poti sa mi-o dai si pe aia la FF ca am terminat acum un an un fic si acum scriu altul..5
Aş dori dragă Flaw medalia pentru GFX.Mai aveam un thread p-acolo, dar am crezut că l-am şters.Whatever, can you give it to me, please ?